Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19 Haziran Perşembe CNN Türk de Internet Sorunu

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

Evet, 19 haziran Perşembe günü Soru cevap Programına Yurtsan Atakan KOnuk olucak ve Internet vs son hali tartışılıcak Soru Cevap Programında

Anet News Grubundan Alıntı:
Yarın 19 Haziran Perşembe akşamı saat 19:10'da CNN Türk'te Yavuz
Baydar'ın programı Soru Cevap'ın konuğu olacağım. Konu son skandal dahil
İnternet'in Türkiye'deki sorunları. Programa e.posta mesajı ile de soru
ve yorum gönderilebiliyor. Sorularınızı ve yorumlarınızı mutlaka gönderin.
Yurtsan Atakan

Bu arada Programa e-mail ile katılım varmış sorularımızı şimdiden hazırlayalım[hline]Freeware.WeB.Tr
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sitenin hacklenmesi bence büyük bir terbiyesizlik ama kendi basları sıkışana kadar hiç bir şey yapmayan basında öenmli bir yeri olan kuruluşun yaptığı da büyük terbiyesizlik bence. Bu hareket hem "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" mantığı sergilemek hem de hackerlara bir nevi yüz vermek demek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 19 June 2003 19:35 tarihinde demiş ki:
Telekomu aradım toplantıdalarmış. Birinin oğlu açtı :) Biraz daha zorlasam internet ON/OFF tuşuna bastıracaktım hehe :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

lol keske deseymissin absolut,boylece internete girip cildirmazdik(yava$liktan)

ne toplantisiymi$?sordunmu?[hline]Leathas Level 5 Ranger(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet babsını çağırttım ve olayı çözdüm
Portekiz ve malta arası hatta bakım başlamış saat 4te ve yaklaşık 2 saat daha sürecekmiş ondan sonra eski haline dönecek dediler. TVde program var izliyormusunuz dedim adam ciddimi açıyım 1 saniye dediler. heheh telekom artık izliyor o programı Bu arada 2GB/s olayının nbe zaman gireceğini bilmiyorum ama cnn falan diyorsa onlar haber kanalıdır herhalde bi duyum almışlardır o yuzden diyorlardır dedi.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...