Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Domain adı alımı

scheize

Öne çıkan mesajlar

said:
Ripper, 18 June 2003 21:21 tarihinde demiş ki:
Bedavaya 1gb'a kadar yer veren siteler var ama maximum 1 yıl kullanabiliyorsun hizmeti banner filanda yok[hline]FRP-Tr.NeT OwneR
Email: [email protected] | ICQ: 65336558

merak ettim adresi ne acaba, bir bakayım.??
bende almayı düşünüyorum. ancak, hızlı bir server istediğin zaman fiyatlar uçuyor.
atıyorum; aynı hizmeti "a" şirketi 5 dolara veriyorsa, "b" şirketi 55dolara veriyor.
55 doları vermek yemiyo; 5 dolar vermek her nekadar kulağa hoş gelse de yavaş bir server olduğundan 1$ dahi olsa vermem.

ortasınıda tam anlamıyla bulmuş deilim.
gidipte bedava sitelerden almak istemiyorum; -com, -net vs. varken.. hem daha karizma ;) ama işte.. dediğim gibi bu konuda bana geniş bir açıklama yapabilecek olan var mı?

PS: Bu konuda pek fazla bilgim yok (web hosting fln.) gerçi burdada tam anlamıyla bir açıklama yapılmamış henüz..
yeni bir konu açacaktım; açıldığını görünce vazgeçtim. yardımcı olursanız sevinirim bana ve benim gibi merak edenlere..
[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.progen.com.tr adresini bir incele istersen tavsiye ederim. Ayrıca .com .net uzantılarını bedava hosting veren şirketlerde de kullanabilirsin. Kendi alacağın domain ismini yani hemen hemen tüm bedava host şirketlerinde kullanabilirsin. Ama bedava host şirketlerinin bazı devantajları var onları da iyi incelemeni öneririm. Ona göre karar ver.
Ya da tam olarak ne yapmak istediğini açıklarsan sana daha iyi tavsiyede bulunmamaız mümkün olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yada güzel bir bedava Host sağlayan bir dirma buldun fakat domain barındırmıyorlar
ozamn http://www.mydomain.com adresinden domain ini yönlendirebilirsin o free yere[hline]Freeware.WeB.Tr
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti

[Bu mesaj MrMedia tarafından 19 June 2003 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğin yasa ".tr" uzantılı için değil geneldi (: tabikide kabul edilmedi o korkma (:
bu arada ".tr" uzantılı yeni domainler çıktı yani çok hoş
Örnek: .web.tr , name.tr vs

ben web.tr lıları beğendim hatta baya bi aldım (: neyse yıllık 15 milyon ucuz[hline]Freeware.WeB.Tr
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System

[Bu mesaj MrMedia tarafından 19 June 2003 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yapma etme (:
10$ domain alıp bedava host veren vede senin istediğin gibi bişey veren yoktur bence (:
şu var hosting alıp domain bedava (: eheh ama bilmiyorum yinede araştırmakta fayda var kim bilir senin dediğin gibi olabilir(:[hline]Freeware.WeB.Tr
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...