Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dinleyici Sayisindaki Du$u$..

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Radyo ilk acildigi zamanlarda dinleyici sayisi 10'un altina du$mezdi.15-16 civari ortalama bir dinleyici potansiyeli vardi.Ancak ne yazikki $u an "Prime Time" denebilecek saatlerde bile 5-6 ki$iye yayin yapiliyor.
Buna bir care aranmali..Yayin politikasinda bir hata var demekki.Biraz yeni fikirler uretilmeli bence.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

burdan sonra her taraf kendi radyosunu açmaya başladı. server bulan radyo açıyor... bir anlamda insanlara nasıl açılacağını gösterip buranın hit ini düşürdük. çözüm şu ki yenilikten önce, ulaşılmamış insanlara ulaşmak gerek. en basit örnek, ultima online shard'larında millet kendi radyosunun reklamını yapıyor... tutupta bööle yapalım demiyorum ama yapan yapsın. ayrıca her dj zamanında da hitin tavana vurması beklenemez heralde.... bone'un zamanında taşıyodu ben en son baktığımda... belkide kendi dinleyici kitlemizi oluşturmalı ona göre yayın yapmalıyız, klasik bir radyo gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bazen dinliyorum ama ses kalitesinin düşük olmaası ve çalan şarkıların tarzım olmaması sebebiyle kendi mp3 lerimi saçmayı yeğliyorum.

Ses kalitesi arttığında dinlerken problem yaşıyacağımızı biliyorum ama biraz artırılmalı bence.[hline]Something in your mind?
Sosyal ağlarda paylaş

WJ kendi saatinde kendi istedigini calar, yoksa o WJ in bi anlami kalmaz, en azindan ben istek calicam demedigi surece boyle yapmasi gerekir.

Ama her saat ayni turler calan WJ ler dolusursa sevilmeyebilir. Fakat gene de radyo cesitleri arttikca, her radyonun farkli kategorielri olur, Pepelek Radyo Rock ve Metal airlikli calarken baska bir radyo Turkce Pop yapar. Isteyen istedigini dinler, sonucta ben sabahin korunde caliyorum normalde, ve dinleyicim maximum 9 a cikti benim, normalde 4-6 arasi oluyor ve ben memnunum. Cnku caldigimi dinleyenler zaten muzigimi paylasmak istedigim kimseler oluyor.[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon ama yaz geldi bilmem farkındamısınız?
kim oturup radyo dinler şu güzel havalarda
ayrıca evet bi sürü radyo açıldı hit düştü ama yiende dinleniyort
mesela ben dün gece saat 4 te 9 kişiye yayın yaıyordum 4.30 da hrkes yattı, bi kediyle ben kaldık =)

yani WJ ler saatlerine gelmiyo , yaz geldi ayrıca zaten radyo ilk başta hevesti sonra takılmalar filan flan insanın dinleyesini düşürüyo - mesla ben eseli dinliyorum ikiyolu dinliyorum başka bir iki WJ i daha dinliyoru mgerisi bilgisayardan çalıyo -
bone u dinlemicem diyorumda adam yayında laf sokuıyo 3. ağızdan duymak yerine dinliyip duyuyorum =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while
Berk's Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

benim yayınıma bakıp da aldanmayın, ben andırgıraund'un kralı olduğumdan sadece en hardcore dinleyicilerim dayanabiliyor.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

daha azına çıkmıyorsundur zaten :lol:

kusura bakma valla espri yapıcam diye yırtındım onca saat, yeni yeni açılıyorum :-p[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

Bırde bu soutcast bayadır var, yanı ben sahsen aylar oncesınden kendı arkadaslarıma yayın yapıyordum.
Gunumuzun hıt parcalarını calarsak ınanıyorum kı tekrar dınleyıcı sayısı artacaktır.Ben yınede Bone'un tavsıye ettıgı gıbı kendı mp3 lerımı dınlıyorum.Cunku pepelek radyo benım zevkıme gore calmıyor.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 June 2003 00:44 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 19 June 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
Valla ben gece saat 3'te, 4'te 20 ki$iye yayin yaptiktan sonra boyle olmasina $a$irdim.
Geyik miktarini mi artirsak..?Calinan $arkilari mi artirsak..?[hline]tHe Original fi$h®

lol icqdan mass msg çekio cumartesi gecesi 2-4 arası 20 kişiye çalmak marifet diyo bide
pis gsli[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

icQdan mass ceksem SRV kaldiramaz..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...