Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Las vegas

Disappear

Öne çıkan mesajlar

ben tv'yi açtım eve gelince
alla alla angel'ın eski bölümleri vermeye mi başladılar dedim
o kadını görünce anladım=)[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 19 Ocak 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
nessanin bugun kiyafeti cok cirkindi ama =/

evet bencede kötüydü bugün[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

eh zaten ben ilk başladığında bayık dizi diye düşünmüştüm ama james caan ve nessa için öylesine izleniyor, yoksa ciddiye alınacak bişi yok yani.. :-) yok neymiş kumarhane korumalarında şehir polisinde olmayan ekipman varmış heh[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 19 Ocak 2005 03:41 tarihinde demiş ki:
eh zaten ben ilk başladığında bayık dizi diye düşünmüştüm ama james caan ve nessa için öylesine izleniyor

ya bişi dicem nedir bu nessa manyaklığı
dizideki en çirkin kız bence[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

hoca nasıl nessa kötü ya,

tamam molly sims in yanında lafı bile edilmez de bana göre ondan sonra en güzel 2.hatun
eskden ben de begenmezdim ama 4-5 bölümdür inanılmaz güzel gözükmeye başladı

lütfen yani, nessayı sevmeyenlere ölüm!!![signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

molly sims i 2 ye katlar nessa zenci diye nedir bu önyargı ? bi kere molly nin burnuda bişey var uyuz oluyorum öyle burunlara :) nessamın burnu ne güzel :p(hemende sahiplerinirim) abi sam gözünü seveyim izleme sen .. ben sana arnold un dvd lerini göndercem :) ama lütfen dizi izleyip te şuraya zorla izliyormuş gibi yorum yapma :)[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin'cim izliyorsam nessa ve james caan (nessa olmasa caan için izlemeyebilirim ehe) için izliyorum yoksa diziyi beğendiğim için değil.. :-)

valla şöyle söyleyeyim ki ben zenci bir kenara latin bile sevmem tip olarak ama nessa sanki sadece renk değiştirmiş beyaz gibi ve artık makyajdan mıdır neydendir onun da katkısıyla gayet çekici ve sevimli.. :)

molly sims ise sırık fasulyesi, babası patron olmasa kapısından giremez dizinin.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
voic3, 19 Ocak 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
ben samantha ya aşığım valla, ama dizide biri ona sam diyince bizim forumdaki sam aklıma geliyor bir anda düşünce yapım değişiyor :)

ingilizce'deki ayıplardan biridir bu, herifler öyle bir kısaltırlar ki christina da christopher da chris olur mesela.. bizdeki gibi ibo, sülo, memo benzeri yapsalar halbuki.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 19 Ocak 2005 09:14 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 19 Ocak 2005 03:41 tarihinde demiş ki:
yok neymiş kumarhane korumalarında şehir polisinde olmayan ekipman varmış heh

neden olmasın? adamlar daha zengin?

dikkat edersen bir de ed elinden olmaması gereken bir alet olduğunu söylüyor ama polis de çakmıyor olayı büyütülmüş kasedi seyrettiği halde. her bölümde böyle plot hole'larla karşılaşmak mümkün yani.. :-)

diziye garezim yok da süper iddialı görününce rüküş hale geliyor..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bölüm bana da güzel geldi. Christian Kane(Angel'da Lindsay'ı oynayan aktör) 'in varlığındanmıdır nedir :D Hatta hatırlamasa bile nessa'ya sallarken L.A. de doğup büyüdüğünü söyledi. Orda Angel'a gönderme sezdim sanki. Bu arada tabiki Molly Sims(Delinda) Marsha Thomason(Nessa) 'dan daha güzel :D Vanessa Marcil'i karşılaştırmaya bile gerek yok.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

hiiiiiiiiii dagitirim ulan burayi nessama kim cirkin diyor !
allahin amerikan tikisi mollynin nelerin onu tahrik ettigini hangi erkeklerin yatakta iyi oldugu gibi muhabbetlerini bir dusunun birde o guzel marshanin surati buram buram ingiliz aksanini dusunun . sarisin amerikan tikisimi

Bumudur?
yoksa ingiliz cikolatasimi

mmmm leziz !
once nessa sonra sam sonra mary en son delinda gelir
son olarak : Senide seviyorum marcil !
[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

Sosyal ağlarda paylaş

nikki en azindan molly den daha guzel
bu arada dizinin subatta kalkacagi yalan sadece sezon bittigi icin 1 veya 2 ay araya girecek sonra tekrar devam edecek 2. sezonla[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 19 Ocak 2005 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...