Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimsonland

arcane

Öne çıkan mesajlar

hehe yok abi, sans yok bugun, 2 el attim 2.9 ve 4.2 mil

tamamen sans meselesi 500k yi gectikten sonra. surekli fire bullets a sahip olmaniz gerekiyor, bir anligina biterse - gg

gallant arkadaslarin da kesfettigi uzere oyunun en iyi silahi jackhammer. en azindan bence oyle. plasma shotgun ve sawed off shotgun kullananlar da var ama katilmiyorum.

simdi oyunun basinda pistolle gez sadece, ilk dusurdugun silahi alma. boylelikle hep yeni silah dusuruyorsun istedigin silahi alana kadar. jackhammeri eline alinca is bitmiyor tabii, 150-200k da sansin tutmazsa zorlanabilirsin(sans derken iyi poweruplar gelmemesi gibi), o yuzden gorur gormez bonus magnet+bonus economist al, onun disinda fastloader ve fastshotu gorur gormez al, bloody mess aynen hemen al.

kacinman gereken perkler: ammunition within, sharpshooter, alternate weapon, jinxed(valla herkes hayir dmg almiyosun sadece etrafinda yaratiklar oluyo ve dmg alma sesi cikariyosun diyo ama vallahi test ettim, ben dmg aliyorum abi. bilemiycem), highlander, breathing room, death clock tabi ki ehe.

bonus magnet ve bonus economisti aldigin zaman zaten eger bir sakatlik cikmazsa sapasaglam geliyorsun 500k puana kadar.
500k yi puani gecince oyunda alinabilecek butun saglam perkler+improved attack+firebullets+reflex boost un ustune REGRESSION BULLETS aliyorsun, kiyima basliyorsun.
lvl atlama olayinin boku ciktiktan ve perk almamaya basladiktan sonra aradaki instant winnerlari alarak perk seciminde `grim deal` veya `death clock` gibi bir perk birak, olmek uzere oldugunda refleks olarak sag klike bas ve birini sec. mesela grim deali 5.5 milyon puanim varken yapsaydim 5.5 * 1.18 = 6.5 milyon olacakti puan. death clock yapsaydim allah bilir 10 milyon olacakti.

boyle her gun en fazla 2 el atmak daha zevkli oluyor bu arada, yani simdi otursam 5 el daha atsam yaparim 10 milyon da, ne zevki olacak o zaman eheh.

siz asil questleri bitirin de typoshooter oynayin :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi surekli firebullet gezince gauss shotgunin hic bir ozelligi kalmiyor senin de tahmin edebilecegin uzere. yoksa fire bullet diye bi powerup olmasa cok iyi gauss shotgun evet.

typoshooterda bi lanet var abi. arada bi 3-4 el atiyorum, hep ayni skorlar. yani uniquequickearllowjumper filan diye yazarken 5 harflik `pudpi` diye birsey geliyor, bitiriyor seni ya. pidpu pudip filan diye apisip kaliyorsun bitiyor oyun. deli oldum resmen, bana mi oluyo bu bitek ya eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

dark survival'ı oyun içinden update edince ya da siteden highscrores/survival'a bakınca adın görünüyor 25inci mi ne, Mete dedin ya.. :)

highlander bana çok sakat geldi, %10 değil de %5 filan olsa tamam da regeneration/ninja/thick skinned (savunmacı sam :-p) bana daha hoş geliyor, rast gelirse tabii..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

pulse gun kotu. regression bullets ve fire bullet olunca zaten iki onemli sey var; silahin rate of firei ve area of effecti. reload time in bir onemi olmuyor. pulse gunin tek ozelligi zaten reload time. ee?

olay su: bahsettigim iki ozellik, reload zamaninin yuksekligi ve dmgin az olmasi pahasina jackhammerda birlesiyor. ee, dmg sorununu fire bulletsla hallettik. reload time sorununu regression bulletla hallettik.
pulse gun in fire rate 600, iyi guzel, ama assault rifledan farki yok oyunun ileri seviyelerinde o kucucuk area of effecti sagolsun. area of effect nerdeyse en onemli sey olduguna gore shotgunlara yoneliyoruz:
gauss shotgun fire rate: 57
ion shotgun fire rate: 70
sawed off shotgun: 68
plasma shotgun: 125
jackhammer: 425
sonuc: jackhammer > all
Sosyal ağlarda paylaş

regression bullets = Attempt to shoot with an empty clip leads to a severe loss of experience. But hey, whatever makes them go down, right? [hline]
regression bullets+jackhammer sonuç 3500 kill ile alinan toplam 29.000 experience ..
değermi ???? [hline]
Ammunition Within
Empty clip doesn't prevent you from shooting with a weapon; instead the ammunition is drawn from your health while you are reloading.[hline]
plasma shutgun + ammunation within çok daha tutarli ve shield warken amunation within candan yemio[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

ammunition within sağlıktan yiyo, çok çok gereksiz. madem sağlığı harcıycam mermi diye, o zaman hiç kaçmıyım bile, madem her şekilde azalacak :)

regression bullets zaten ilk başlarda iyi değil, sonradan iyi. çünkü ekran çok kalabalık olunca ve elinde de toplu katliam yapacam bi silah varsa her mermide giden xp fazlasıyla geri geliyo.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

1milyon + oynarken zaten fastreload anxious reload greater regeneration almış oluyorsun o yuzden kaybettiğin health zaten 1-2 sn içinde geri kazaniliyo ... ve healthin gitmio ...xp de kaybetmiosun + shiled varken (ki bonus magnet+bonus expert e de sahipsin ) shoot right away ... ( plasma shotgun için dediğmi belirtirim , jackhammerda amu.within aptallik ...[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 11 October 2003 15:33 tarihinde demiş ki:
regression bullets = Attempt to shoot with an empty clip leads to a severe loss of experience. But hey, whatever makes them go down, right? [hline]
regression bullets+jackhammer sonuç 3500 kill ile alinan toplam 29.000 experience ..
değermi ????

abi zaten 29k puan yaptiysan yanlis yapmissin. bak ne yazmisim:

500k yi puani gecince oyunda alinabilecek butun saglam perkler+improved attack+firebullets+reflex boost un ustune REGRESSION BULLETS aliyorsun, kiyima basliyorsun.

500k yi gectikten sonra al regression bulletsi, oyle dene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...