Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilk şiir denemem

Mix

Öne çıkan mesajlar

platonik aşkıma...

Yokluğunda her dakika
Sonsuzluğa eşdeğer
Seni sevdigimi bilmiyorsun ama
Canımı bile veririm, istersen eğer.

Geceleri artık erken yatıyorum.
Belki rüyamda seni görürüm diye,
İçimde sürekli bir umut var,
Yaşamamım artık bir manası var.

Karşılık beklemeden sevmek...
Bence budur aşk.
Sen beni sevmesende,
Tek kişiliktir aşk...

ilk şiir denemem oldugu icin fazla iyi olmadıgını biliyorum. zaten demin yazdım. belki yetenekli degilim ama aşıgım. :)

[Bu mesaj -Mix- tarafından 14 Temmuz 2004 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aman abi dikkat et, ben de aynı durumdayım şiir fln bile yazmaya başladım dikkat etmek, aşık olmamak ve gerekirse evden bile çıkmamak lazım, çok fena bi durum valla.

Neyse ben şarkı yazıyorum daha güzel oluyo şiir yazcağıma. ;)[signature][hline]A timeless word, the meanings changed
But I'm still burning in your flames,

Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Off süper yazmıssın bence...Biraz zmn geçmiş ama uplamadan edemicem ilk şiirin bile böyleyse diğerleri nasıldır :) bence sen hep şiir yaz ve hep şiirlerini bana gönder !!! :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mix, 08 Haziran 2005 21:53 tarihinde demiş ki:

uplamanın ne anlamı vardı ki ?

Hmm...süper bi soru sormussun hatta bence herkez kendine bu soruyu sormalı...Ne anlamı olabilir ki?Sakın beğenip ohaa adam harbi aşıkmıs süper yazmıs die düşünmem olabilir mi?Bence çok güzel dile getirmişsin tesadüfi buldum beğendim uplamak geldi eğer rahatsız ettiyse özür dilerim!!![signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

said:
özür dilerim!!!

yok efenim.estafurullah ta... ama ne bu şiddet ? sanal hiperaktif misin nesin :-) neyse çok teşekkür ederim begenmene sevindim. neyse ki geçti.

[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Ayda 24 dolar kazanmak isteyen tıklasın.[

[Bu mesaj Mix tarafından 08 Haziran 2005 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...