Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hane adsller 512 ye cikariliodu ?

Mordre

Öne çıkan mesajlar

evet adamlar 256 bağlantıdan hızlı diye bahsediyorlar, yabancı ülkelerde milletin 9 euroya 1000 hattı çektiklerini millete birisi anlatsa da :)[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final final moment you say the words that I can't say...

SAKLI SOKAK | Sözlükte ben!

Sosyal ağlarda paylaş

türkiyenin alt yapısının geride olmadığını kimse inkar edemez ama bence herşeye bu kadar önyargılı olmak çok kötü birşey.Babamda artık herşeyden bıktığı içn o da önyargılı sürekli ve bende acaip bir antipati oluştu önyargılı olmakla ilgili.

önyargı herşeyi öldürüyor yani "palavra bunlar işte saçmalık cart curt " demekle 100 tane msg atmakla birşeyler değişmiyor.Lütfen biraz daha anlayış,sonuçta nerelerden adsl bu duruma geldi olmuyorsa sallayın gitsin :)

bende bgn gidip modem alıyorum ve adsl camiasına giricem inşallah :D[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 08 Haziran 2005 12:25 tarihinde demiş ki:
türkiyenin alt yapısının geride olmadığını kimse inkar edemez ama bence herşeye bu kadar önyargılı olmak çok kötü birşey.Babamda artık herşeyden bıktığı içn o da önyargılı sürekli ve bende acaip bir antipati oluştu önyargılı olmakla ilgili.

önyargı herşeyi öldürüyor yani "palavra bunlar işte saçmalık cart curt " demekle 100 tane msg atmakla birşeyler değişmiyor.Lütfen biraz daha anlayış,sonuçta nerelerden adsl bu duruma geldi olmuyorsa sallayın gitsin :)

bende bgn gidip modem alıyorum ve adsl camiasına giricem inşallah :D

Önyargılılıkla gayette saçma bi benzetme kurdun alakasız bi konuya. Turk telekom 1 veriyorsa 10 kazanıyor. Bunu türkiyede en fazla kar eden kurumalrdan biri olarak yıllardırda kanıtlıyor.

Buna ragmen bana dusuk ınternet verıyorsa ve ben tepkiliysem bunun önyargıyla en ufak alakası yoktur. Çıkıp sakin olun önyargılı olmayın demeklede biyere varılamayacagından bos konusmamak daha iyi.

Ben internet olarak diğer ülkeler ile çağın resmen gerisinde kalıyorsam ve bunu yapan kurum hiç takmayıp kazandıgı paraları dusunuyorsa sadece elbette isyan edilir.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Seperate forumlarda "telekom" veya "kafam girsin" diye arat önyargının nedenlerini anlıyacaksın :)[signature][hline]Wow:Satanix NE Rogue of BL
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

evet bak bu kafam girsin i hatırlıyorum. Laf çok uzamıştı o ayrı
bu arada ADSL nasıl 512 oldu da biz anlamadık??? sen gidip 512 alırsan olur tabi ama 256ları 512 yapmadılar daha
yada 1-2 pilot noktada yapmışlarsa yapmışlardır ki onunda bana bir faydası yok.[signature][hline]Tanoren = Your Personal Entertainer

MSN: [email protected]
Anime listem
Sosyal ağlarda paylaş

tmm telekomun sahibi ben değilim,haklısın ama bu kdr kasıp da tepki vermene gerek yoktu ben sadece bin tane başlık açıp da hep aynı şeylerin dönmesine karşı çıktım ve saçma geldi eğer tepki göstereceksek burda sürekli aynı şekilde olmamalı bence..

zaten merak etmeyin ben bomba koycam bizim burdakine ;)[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

kablo kopmasını geç, daha geçen haftalarda salı günü şirketin adsli kesildi. Hemen aradım tabi, genel arıza var süre veremiyoruz dediler. Biz de neredeyse bütün işimizi netten yaptığımız gibi mail olayı da kritik.
Neyse bu böyle günü geçirdi, ertesi gün sabahtan baktım düzelmemiş, aradım tt'yi. Dedim dün arıza kaydı bıraktım ne oldu? bana daha düzelmedi mi dediler, yok işte modemi kapayın-açın felan salak salak. Santralden kontrol ediyoruz ayakları felan en nihayet akşam 4-5 gibi tt'den biri geldi. Adam yanında getirdiği modemi takıp, birde bununla kontrol edelim diyo, sanki ben bi adsl modem takmayı bilmiyorum, salak herif.
Adam sonunda evet arızal, sorun bizde deyip 5.30 da ayrıldı. Adamlar santralde bi iş yapmış, düzeltene kadar 3 gün geçti.
Ertesi gün artık portları felan değiştirerek, bi şekilde bizi bağladılar ama bu arada şirkette çalışmadan oturan adamların sadece maaşı milyar felan olmuştur. Tabi Statik IP aldığımızdan beri, 3 kere IPmizin değiştiğini de buraya not olarak ekliyeyim.
Sonuç: TT'ye kafam girsin!

İçimi dökmem gerekiyordu, kusura bakmayın. Siz devam edin, ne diyorduk... hah 512
[signature][hline]Tanoren = Your Personal Entertainer

Anime listem

[Bu mesaj tanoren tarafından 08 Haziran 2005 22:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...