Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gunde 4 saatten yuzme ıle 1 ayda kas yapılır mı veya zayıflanır mı

se7en

Öne çıkan mesajlar

o ne yaa!!
günde 4 saat yüzmek ne demek biliyormusun.
hayır eğer biliyorum dersen sana 10 senedir yüzen ve sutopu oynayan biri olarak tavsiyem 1 ayda kas yapcam diyip bırakma sonra eski halinden beter bi hale gelirsin.
kas işine gelirsen planlı programlı bi "4" saatlik antremandan bahsediosan (ki benim yaptığım en uzun ant. 4 saatti sutopu dahil sonrasında kendimi hissetmiyordum) tabiki bi kas birikmesi olur. Ama 4 saatten kastın havuz yada deniz kenarında 4 saat geçirmekse pek sanmıyorum[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...
Sosyal ağlarda paylaş

Yağlar nası erimeden kasa dönüşür anlatır mısın. Öyle şey mi olur ya.. 4 saat yüzeceğine 1 saat yüzme 1,5 saat ağırlık çalışması yapsan daha yararlı ve daha etkili olur kas bakımından.
Ayrıca kendinizi yorunca kas gelişecek diye birşey de yoktur. Kasın gelişmesinde en önemli etken dinlenme ve beslenmedir. Ha kilo vericem diyosan yüzebildiğin kadar yüz. Güzel, yağsız ve kasları belirgin bi vücudun olur ancak sıska gözükürsün.[signature][hline]The Crow
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vesmor, 05 Haziran 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
4 saat,havuzun bir ucundan bir ucuna yuzersen yaglar erimeden kasa donu$ur ve yuzmeyi biraktiginda daha kotu bir hale gelirsin o yuzden once kilo vermeye bak ve yuzmeye ba$la.

yağ erimez yakılır
yağ yakılmadan kasa dönüşmez bu yanlış bilinen bişeydir
sen çalışırken zaten kas dokunu geliştiriyorrsun sürekli aynı zamandada yağ dokusunu yakıp enerji elde ediyorsun bu döngüyü devam ettirmek için[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Guerilla, 08 Haziran 2005 21:23 tarihinde demiş ki:
ya 4 saat korkunç yaa..ben yorulmam hayatta yüzerken ama..4 saat ciddi bir süre...bu işi ben bayağa bi ciddi yürütüyoum...100 mt 60 sn falan..ama 4 saat bayağa ciddi..ama füzenl yaparsan yi bişiyler olur

pardon 100 m 60 sn. mi yüzüyorsun yüzücü fln olman lazm o zmn?normalde rekorlar da 50 civarı 55 fln[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 08 Haziran 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
said:
The_Guerilla, 08 Haziran 2005 21:23 tarihinde demiş ki:
ya 4 saat korkunç yaa..ben yorulmam hayatta yüzerken ama..4 saat ciddi bir süre...bu işi ben bayağa bi ciddi yürütüyoum...100 mt 60 sn falan..ama 4 saat bayağa ciddi..ama füzenl yaparsan yi bişiyler olur

pardon 100 m 60 sn. mi yüzüyorsun yüzücü fln olman lazm o zmn?normalde rekorlar da 50 civarı 55 fln

yogh yüzmeye lise 1 sonunda ara vermek zorunda kaldım..ailvi sorunlardan dolayı...şu anda zçsam yapam..ama iyi bir yüzücüyümdür...zaten şu anda yüzme ile bi alaka m kalamdı..spor olarak...[signature][hline]sensei.....shirio dojo....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...