Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birey Dersanesi

gokkkan

Öne çıkan mesajlar

birey çok kral dersanedir..
Bizim dersane de (pendik fen)birey'e bağlı..
Seneye adı birey olabilirmiş hatta..
Verdiği kitaplarından hocalarına çok iyi bir yerdir..
Birebir ilgilenme falan üst düzeyde..
[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 12 Şubat 2005 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
swswsw, 16 Şubat 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
Final Kötü it toplulugu gibi...Ama çok güzel hatunlar var.

finali kötü düşünenler tahminen düşük sınıfta olanlardır çünkü kaliteli hizmet kaliteli öğrenciye verilir[signature][hline]FUCK= Fornication Under Control of the King
pati pati resim =op
sende yaz yaz yaz =oP
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Birey'e genelde sorunlular ve/veya paralılar gidiyor benim gözlemlerime göre. Teklif göndermelerinin nedeni ise adlarını duyurmak için insana ihtiyaç duymaları olmalı.
Sıkı çalıştırıyorlar biliyorum. O kadar parayı bana verin ben de sıkı çalıştırırım :) Rehberlikleri de sıkı idi. En azından abuk sabuk arayıp cici insan portresi çizmeye çalışan tipler vvardı. Gelmeyince evi aramalar, ısrarla aramalar, inatla aramalar filan :)

İyi bir ögrenciysen, yani gerçekten iyiysen FDD'ye git. Final'in özel grupları çok iyidir. Bakırköy'dekine gideceksen ben seni tanıstırırım keşif gezisi yaparız;), hani az buz ünüm vardır. En iyi sınıfın özel grubuyduk biz... Çok sevmiştim ben dershanemi...
İyi bir ögrenciysen yani... Hocalar da manyaktır, sevimlidirler, kafadırlar, nasıl soru çözdürdüklerini anlamazsın. (Kütüphane hariç:)) Canlarım benim yaa, bir arayayım onları da. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...