Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Philips kulaklık

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Bi kulaklık almıştım bilgisayarı alırken. 40dolarmı neydi. Altın jackli falan. Güzelde ses veriyor.

Ama gel görki philipsin bütün ürünlerinde yaptığı bokluk var.
1 yıl sonra ömrü bitti.
3 yerinden kırıldı.
Durup dururken çııt diye gidiyor. Acaip uyuz bir olay.
Az önce gene kırıldı. 4 oldu. Daha önce tamir ettiğim yerden kırılmış hemde. Çivileri tutucak kadar sağlam plastik bile yapmamış herifler. Dağılıyor ulan.

Birde philips monitörüm var 800x600lük birşey açınca hayvan gibi "İVİİİİ VİİİİVİVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİT" diye ses çıkarıyor. İnanılmaz sinir.

Nefret ediyorum philipsdeeeeeeeen! >
[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi pati açıldıktan bi süre sora demişki: suandaki sistem birebir eski sistem.

Sosyal ağlarda paylaş

benimkinin açma kapama butonu sıksık çalışmıyor ve kendisi iiiviviiiviviit diye ötüyor şuan. may hed enter ekrana be.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi pati açıldıktan bi süre sora demişki: suandaki sistem birebir eski sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

İlginçtir, Philips monitörümden de kulaklığımdan da dectphoneumdan da gayet memnunum. Gerçi bu saydıklarımın en eskisi monitör ki o da iki yıllık. Umarım ileride sorun çıkarmazlar.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

bende şu kablosuz kulaklıklarından var philipsin tek kötü yanı yakınlardaki cep telefonu frekansı bozuyor. bir de telefon var hoş bir şey 400 milyona aldım o milyarlık telefonlar gibi rahat olmasa da harcanan paranın hakkını verecek kadar iyi. sadece menülerde çok detay yok o kadar. kamerası çok sağlam.[signature][hline]Aşk bizim gibilerin neyine?
Sevgiyle yetinmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Bende minton mp3 player var Kulaklık bozuldu cızırtı var kırık var kabloda herhalde

Kulaklık alıcam orjinal kulaklığını bulamıyorum askılı istiyorum
Aslından orjinalindende memnun değildim.
Ama Şimdi askılı kulakiçi kulaklık bulamıyorum
ne yapmam lazım Şaduman Ağabeyler ???[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
çok fazla para vermişsin. philips'in zaten bazı malları uyuz ediyor adamı, fakat bazı malları ise gerçekten kaliletli. bende discmanler için almıştım kulaklık, kulaklığın ucunda aparat var. eğer o kaybolursa kulaklığın işide bitiyor. uyuz bir durum :)[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet||KTB için..|
orc_lord/phoenix (day:261/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...