Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simdiye kadarki gordugum en uzun domain ismi

Invulon

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
ama bilmem farkettiniz mi site www.kuran.gen.tr den açılıyor.
tabi böyle bir domain name almaları garip tabi zekalarını belli etmişler.[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey bir kenara ne görüyorum ben biliyormusunuz? Gelenek görenek ve saygımızdan dinimizden çok şey kaybetmekte olduğumuz. Tamam avrupalaşma geri kalmışlıktan kültürslükten kurtulmak derken sanırım kendi değerlerimizden de vaz geçer olduk.

Hernekadar ismi uzun olursa olsun orada yapmaya çalıştıkları bir hizmet var bunun farkındamısınız. Kepi o yazmaya erindiğiniz kelimeyi ne için kullandığınız hiç aklınıza gelip sordunuzmu kendinize yada araştırdınızmı?

Kur'an-ı Kerim'i elinize almadan yada okumaya başlamadan sarf ettiğiniz besmele olmasın?

Anlıyorum genciz, herşey bize biraz tuhaf bir havada geliyor, ama bizler eğer sahip çıkmazsak değerlerimize gelecekte kim çıkacak bizim çocuklarımızmı?

Tüm dünya bizden neden çekiniyor hiç düşündünüzmü?. Bizler Türküz, ne demişler Türk gibi güçlü. Bu kelimeleri kimler söyletmişler, nasıl söyletmişler, zamanında savaşa gidenler iman gücü ile savaşmışlar unutmayın.

Sakın sanmayın dini savunan o ak particilerden yada neyse işte o yönde eğilimi olan biri olduğumu. Ama bu tür şeyler beni rahatsız ediyor ve bende dile getirmek istedim.

(Okudumda baştan, tam bir din adamı gibi yazmışım)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GE-TA, 16 June 2003 16:46 tarihinde demiş ki:
llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwyllllantysiliogogogoch.com
okuyabilene gazoz kapaa madalya[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more trick of yours and your suffering will be legendary, even in hell!
Oh,no tears please, it's a waste of good suffering
But if you cheat us, we'll tear your soul apart!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 October 2002 13:41 tarihinde demiş ki:
Sitenin içeriği daha enteresan. Tebrik etmeden geçemiyecem! Her surenin okunuşu, yazılışı mp3 dinletisi zımbırtısı var. Oha buna asıl..[hline]Semi-Dr. Quinthalus
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected][/b]

harbi inanılmaz artık. :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...