Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güneşte sakalla yanarsak neolur??

scheize

Öne çıkan mesajlar

Yazın saçını uzatıpta okul zamanı kestirip gelenleri görüyorum.Manzara iğrenç oluyor.Kafa bembeyaz :D .Onun için tatile giderken kısa kestiririm ilk bir hafta yanar sonra saçımı sakalımı uzatırım.O zaman görünümde bir anormallik olmuyor fakat diğer türlerde çok kötü görünüyor.Denemeyin.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

babamda olmuştu bide antalya sıcağı malum sakal bırakmıştı denize gittik 2 gün sonra kesti gülmekten yarılmmıştım :)[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 18 June 2003 15:14 tarihinde demiş ki:
Yazın saçını uzatıpta okul zamanı kestirip gelenleri görüyorum.Manzara iğrenç oluyor.Kafa bembeyaz :D .Onun için tatile giderken kısa kestiririm ilk bir hafta yanar sonra saçımı sakalımı uzatırım.O zaman görünümde bir anormallik olmuyor fakat diğer türlerde çok kötü görünüyor.Denemeyin.[hline]

euheue mesela ben. ama saçımı yazın uzatmıyorum şubattan beri uzatıyorum hatta öbür şubata kadar da uzatçam çünkü doru söylüyosun.eylülde kestirirsem bembeyaz çıkar altı.
bilinçli uzatıcı :)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

sakalı kesince maymun olursun..top sakallı yanıp kesersen de sekilli maymun...bir arkadasa olmustu.uyardık ama 1 senedir kesmedim kesmem dedi verdik gazı 5 gun sonra kesti adı babun kaldı sitede....
ben tatile gidince ilk 1 hafta devamlı tras oluyorum sora salıyorum.ehh adı ustunde tatilde de duzenli tras olunmaz ki :)[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
scheize, 18 June 2003 12:19 tarihinde demiş ki:
Ufaccık birşey bıraktımda boyle keçi gibi.. Böyle yansam noolur?? Daha önce böyle bir deneyim yaşamış olan varmı?

Sakın bole bisey yapmmmaaaaaaaaaa!
*!Birini daha kurtarmanın verdigi mutlulukla nirvanaya bi adım daha yaklastıgını hisseder*[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...