Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alkışlar Asmalı Konak için !!!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

kız lenf kanseri cıktıı

yanlız dıyalog kopardı
newyork prof xx war etk adres o derler falan fılan...

bne ona kız arkadasımın haslaıgındakı safhaları gondermıstım o yuzden benı cok zevdı tenı$tık her gece ıcmeye gıderdık ondan hemen randevu alabılırım :p[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

ben de herkes serediomus, bitmeden bi kere gorim ne menem seymis die izlemeye basladim ama bu nedir be kardesim, aglak zirlak oy oy, cok suxmis, iyk[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

Asmalı ,Zerda Tam bir sacmalık Yapanın action dizileri yapa biliyorsanız Tabi bu Dizilerde ole Deliyurek ,Kurtlar Vadisi ...vb Abuk sabuk olmasın. Turk lerin yapabildigi Tek Dizi Tarzı ordan burdan araklama olanlar. Yarısmalarda ve bircok seyde oldugu Gibi keske asabilseler bunları.[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kurtlar vadisi fln tamamen saçmalık kabul ediyorum aslında asmalınında bir kısmı saçmalık ancak başka birşey yokki tvde ne seyredelim oturup abuk subuk trt yada stv deki dinsel şeylerimi..
grr..[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
internet?
internete ne demeli aslında korumam gerek ancak bunlar gerçek internette seni sosyal yaşamdan uzaklaştırıyor hiç düşündünmü ailenle ne kdr vakit geçirdin bilginin başında ne kdr..
neyse bu durumda ikiside gereksiz..
kitap mı kitap okuyorum geceleri yatmadan once..
neyse..[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

ole yorarsan hersey gereksiz gelir adama ama en ufak ornek : laila cıkısında unlulerin kimle birlikte cıktıgı icerde ne yaptıgı yada neden biri onden digeri arka kapıdan cıktı kım kımın sevgilis oldugu Seni nekadar alakadar ediyor. Tv yi bu hale getirenlerle tartısacaksın burda konusmak bosa herkez bildigini okur nasıl olsa. Seninde ben gorusune de saygı duyarım. onun için forumun konusunu saptırmayalım derim. Asmalı konak bence Gereksiz bir dizi izlemiyorum. Mumkun mertebede o tip Tizilere Asırı hayranlık duyanlarla iliski kurmuyorum.[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamamı turuncu-kırmızı renklerle kaliteli görüntüsü veren, herkesin dublaj yaptırdığı, önceki dizilerden tek farkı dizinin başlarken yüksek reklam yapması olan bi diziyi nası izlerim yaw. kaliteli dizi diyince türk dizilerini malesef düşünemiyorum. aklıma ilk gelen diziler oz ve married with children oluyor.
sanırım türk dizileri arasında konu olarak değişik bulduğum bi tek ekmek teknesi var. diğerlerinin birer kopyası yapıldı zamanında.(aslında bunlar kopyası oluyo tabi)
örneğin kurtlar vadisi--->deli yürekten esin almıştır mutlaka. senaryoyla biraz oynarsam ben de deişik gösterebilirim bi diziyi.[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...