Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adolf Hitler hakkındaki düşünceleriniz??

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

said:
RaVena, 02 Ekim 2004 21:24 tarihinde demiş ki:
Zeki Adam Ama Bir sözünü Bİliyorum ''Bir Dikdatör'e İçkiyle Ölmek Yakışmaz'' Demişti Kendisi Intihar Ederek Öldü Acaba Çokmu Yakıştı ..

sonuçta mussolini gibi şereften yoksun bir şekilde ölmedi:-?[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

bu herif [hitler] rusya'da bozguna uğramasa kesinlikle demir-çelik yada kömür maden'leri için Türkiye'ye savaş ilan ederdi.Sonuçta adam ari ırkı dışında bütün ırklara köpek muhamelesi yapıyordu.[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konu altında edilmiş hakaret ve lakait sözleri aynen sahiplerine iade ederek başlıyorum.Hollywood stüdyolarından çıkan ve üç beş taraflı yazarın yazdığı yazıları okuyup buraya gelip ahkam kesen,yok alman gençliğini harcamış,psikopatmış.. Stalin gibi liderlerler niye böyle konularda psikopat olarak geçmezde,neden dünya savaşı sonucu yenilen bir hükümetin haksız şekilde ezilen lideri,galip devletlerin yaptığı yüzlerce şerefsiz planın altında kaldığı görülmez? Araştırmadan etmeden yazı yazılmanın örnekleriyle süslenmiş bu konu.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 06 Ekim 2004 21:45 tarihinde demiş ki:
Bu konu altında edilmiş hakaret ve lakait sözleri aynen sahiplerine iade ederek başlıyorum.Hollywood stüdyolarından çıkan ve üç beş taraflı yazarın yazdığı yazıları okuyup buraya gelip ahkam kesen,yok alman gençliğini harcamış,psikopatmış.. Stalin gibi liderlerler niye böyle konularda psikopat olarak geçmezde,neden dünya savaşı sonucu yenilen bir hükümetin haksız şekilde ezilen lideri,galip devletlerin yaptığı yüzlerce şerefsiz planın altında kaldığı görülmez? Araştırmadan etmeden yazı yazılmanın örnekleriyle süslenmiş bu konu.

kavgam'ı okuyupta konuşanlara hayranım:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 06 Ekim 2004 21:45 tarihinde demiş ki:
Bu konu altında edilmiş hakaret ve lakait sözleri aynen sahiplerine iade ederek başlıyorum.Hollywood stüdyolarından çıkan ve üç beş taraflı yazarın yazdığı yazıları okuyup buraya gelip ahkam kesen,yok alman gençliğini harcamış,psikopatmış.. Stalin gibi liderlerler niye böyle konularda psikopat olarak geçmezde,neden dünya savaşı sonucu yenilen bir hükümetin haksız şekilde ezilen lideri,galip devletlerin yaptığı yüzlerce şerefsiz planın altında kaldığı görülmez? Araştırmadan etmeden yazı yazılmanın örnekleriyle süslenmiş bu konu.

Apache kardeş Hitlere olan bu hayranlığının sebebini çok merak etmekteyim?Ayrıca insanların araştırma yapıp yapmadığıyla ilgili yargıya varmak kimseye düşmez.Sen milletin ne kadar araştırma yapıp yapmadığını nerden biliyosun ki?[signature][hline]yalnızca iş arkadaşlarım bana "EMİLİO BULTRAGENİO" der!!!

[Bu mesaj paspatur tarafından 06 Ekim 2004 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet iki sözünüzden biri 'kavgam' hedem hödöm.Sanırım literatüründe bir hitler yanlısı kaynak kavgam var.Onu okuyanlar birlik okumayanlar başka bir birlik,yüzüklerin efendisi gibi.Birşey demiyorum,demekte istemiyorum önceden tartıştık aç oku.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

okdum kavgamı
daha bir çok kitabı ve kaynağıda okudum
ne diyeceğimi biliyorum
rooswerltde deil stalinde değil churchillde deil süttnen çıkmış ak kaşık
açon onarın hakkında tyopic onarında ne hatası nvarsa bildiim onarıda sayarım

gaza gelmeyin[signature][hline]and so when i'm lost
and i'm tired and depressed
and when my mind goes astray
won't you light my way
don't save it for another day
hey! don't save it for another day
won't you light my way

Sosyal ağlarda paylaş

zamininin saddami.[signature][hline]you hit me,we hit you...ftw
Woodoo - LvL50 Wizard [RIP][Vortigern]
Delvac - LvL50 Minstrel[Vortigern]
Barracuda - LvL50 Paladin[Merlin] [Deleted]
Woodoo - LvL50 Berserker[Merlin][Deleted]
Barracuda - LvL50 Savage[Merlin] [Deleted]
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de stalin fenomeni var dı tabii unutmuşum.
Hitler en azından kendi milletini yüceltmişti. Stalin denen insan müsvettesi kendi milletinden milyonlarca insanı oraya buraya Sibiryaya kutuplara sürerek öldürmüştür.[signature][hline]Let's sing the Bards song
Sosyal ağlarda paylaş

sana bayağı birşeyler yapmış togi92 sanırsamki böyle ağır konuşabiliyorsun.ha etik açıdan ölmüş insanın arkasından küfür edilmesi kadar ahlaksız bir davranış olabilirmi sorulur ama birde kurduğun cümle ve sonunda anlamsız smile ı düşünürsek sırf laf olsun diye attığın belli oluyor.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 07 Ekim 2004 20:10 tarihinde demiş ki:
etik açıdan ölmüş insanın arkasından küfür edilmesi kadar ahlaksız bir davranış olabilirmi

peki etik açıdan milyonlarca insanı öldürmek ve bir ulusu ortadan kaldırmak gibi bir salaklık yapmak ne oluyor?[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

sonundaki smily i denemek icin attim silcem neymis die bakmak icin attim smileyi aa 30 dkyi gecmis buarada horace nin ne lldugun gormus oldum :lol:[signature][hline]:rock: ben 12 yasında deilim 92 okul numaram :rock:

[Bu mesaj togi92 tarafından 07 Ekim 2004 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

neyse yaw tartışma çıkmasın.kapansın bence burda.[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen adam o zekayı fln başka bi şeye verse ya bi kısım insanoğlu şu anda bu Mars benim şu Uranüs senin geziyoduk..[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK Zerker..(RIP)
Kanki the GAY DR00D..
Darric the Dayakcı BM..

Sosyal ağlarda paylaş

adolf hitler ve etik cumlesi bir arada iyi durmadi bence[signature][hline]you hit me,we hit you...ftw
Woodoo - LvL50 Wizard [RIP][Vortigern]
Delvac - LvL50 Minstrel[Vortigern]
Barracuda - LvL50 Paladin[Merlin] [Deleted]
Woodoo - LvL50 Berserker[Merlin][Deleted]
Barracuda - LvL50 Savage[Merlin] [Deleted]
Sosyal ağlarda paylaş

adolf hitler zeki fln ama adam milyonlarca kisi nin olumunden bizzat suclu yada biz oyle bilioz olayin farkli yonleri vardi yada adolf beyin kendi dusunceleri onun beynini kemiriyor ve dunyayi ele gecirmek istiyordu sonucta katil diyebiliriz bi bakıma[signature][hline]:rock: ben 12 yasında deilim 92 okul numaram :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı milliyetçi olduğu kadar akıllı bir kişiliktir kanımca.Başa geldiğinden kısa bir süre sonra Almanya'da enflasyonu sıfıra yakın değerlere getirmiştir.Örneğin,onun yönetimi almasından önce bir sandiviç milyon marklara satılırken,ondan sonra fiyatlar düşmüştür,yanılmıyorsam sıfır da atılmıştır.Bunun hemen ardından da Almanya yı bir sanayi devletine çevirme yolunda ilk adımları atmıştır.İleri görüşlü olduğu da söylenebilir.Nitekim VW'in kurulmasını o emretmiştir ve VW o zamanlar Alman polisi için "tosbağa" üretmiş ve orduya da araç takviyesi yapmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...