Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims2 & Swat4

Nostredamus

Öne çıkan mesajlar

sims2 için söliim sims1 i seviosan bunu daha çok seveceksin.amaben sevmiorum tiksiniorum şimdi dahaçok tiksiniorum.
swat4 için söliim cs gibidir alıım oynıım diosan elinde patlar ama bçle oun yawaş ilerliyen dikkat istien kasış bişi istiosan en uygun oyundur.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

swatın grafikleri sağlam bir pc ile güzel, benimki sağlam olmasa da ekran kartım ortalamanın azıcık üstünde kabul edilebileceğinden bir sorun yaşamadım.
oyunu çok usturuplu oynamak gerekiyor, bir de baya bir dikkat gerekiyor. dan dun ilerlerseniz bölüm sonunda yerlerde sürünüyorsunuz. polis gibi oynayıp takımı kullanmak gerekiyor. düz fps mantığı ile ilerlenirse adamı gıcık ediyor.
ayrıca bir yerden sonra kendini tekrar ediyor. yani aslında güzel olabilirmiş te olabilememiş.
sims benim için sadece ev tasarım programı olduğundan bilemiyorum:) 2.sini hiç oynamadım hem.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

annem bayağı oynuyor simz2 yalnız bu oyunda hiçbir şekilde ev boyanmıyor, duvar çekilmiyor vs. cnstrction bölümü işe yaramıyor korsan olduğundan mı aceb kıcık oldum oynamam etmem ama..[signature][hline]ciddi uykum geldi ya kusra bakmayın
Efenim günde 40 arama yaparak ayda 24 $ kazanabilirsiniz
--->> Burada ise 1,5 dakikada bir 2 $ kazandıracak aramalar yapabilirsiniz
Bunlara güveniniz azsa biraz araştırın sağlamlığını göreceksiniz efenim paticik/internet bölümünde de bir konu mevcut
Buraya üye olduğunuzda 25$ kazanıyorsunuz her üye yaptığınız kişi için ise +5 $
Sosyal ağlarda paylaş

Online oyunlarla ilgileniyorsan swat 4 veya sims sana istediğin tadı vermeyecektir.Swat 4 çok ilgimi çekmesine rağmen 5. bölümde sıkıldım operasyonlar herşey güzel , sims 2 de ise 3 boyut keyfini yaşıyorsun fakat simsi öyle bir hale getirdilerki yeniliklerle başa çıkılmıyor ki sims serisindeki 7-8 cd üst üste yükleme çılgınlığı beni bitirdi.[signature][hline]Unutmayınki Ultima Online '' Sadece '' bir oyundur!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben swat-4ü normalde oynadim daha bitiremedim epey kasis. Yalniz o oyunu Elite ile oynayip her bölüm95 üstü puan yaparak bitirenin alnindan ve elinden öperim yani.(50 zor oluyor ya)[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyun tarzina rainbow six ve ghost recondan alisigim ama swat 4 pek sevmedim. Yuklemeler uzun ve grafiklerde istedigi sisteme gore iyi degil sadece yandaki adamlara komut verme isini kolaylastirmislar o kadar. Bence grafikleri onemsemiyorsaniz ve bu tarz oyun ariyorsaniz rainbow six oynayin daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Swat4 gayet güzel bir oyun. Yapay zeka çok iyi. Gerek düşmanların, gerek bizim adamların. Grafkleri de nasıl beğenmiyosununz anlamadım? Mis gibi bence. Zorluk seviyelrei dengesiz olmuş. easy ile normal arasına bir seviye ve normal ile hard arasına da bir seviye knmalıydı. Elite zaten gereksiz yere konmuş, oynayıp da bölüm geçebilen babayiğit varsa çıksın.[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...