Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kotalı Adsl ile ilgili sorular

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

1)Bu kota içine web sitelerinden yüklenen kukiler falan da dahil mi?
2)Ben o ay içinde ne kadar download yaptığımı görebileceğim bir yer var mı?
3)Bu kotalı ile uo oynasam sorun olur mu yani şöyle diyim yeter mi bana bu kota?

aklıma geldikçe soruları çoğaltacağım..Yardımınızı bekliyorum..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

herşey dl e geçiyor. bi sayfayı ilk defa açıyorsun diyelim o sayfa sana 230kb dl yazdı demi örnek olarak. o sayfayı tekrar tekrar açtıgında yine 230kb dl senin hesabına işleniyor.tekrar aktarımlarda yani.
ama sen program arıyorsun o program tekrar aktarımları saymıyor telekom sayıyor yani yanılırsın programla. o topicdeki adres yakında açılır bakar takip edersin.
UO oynayarak 3gb limiti asla dolduramazsın.
24x30 oynasan bile.

diye okumuştum telekomun sitesinden ve başka forumlardan.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 02 Ocak 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
5gb kotalı alana kadar 256 sınırsız almayı neden düşünmez kimse?
bence de...
aynı para daha hız çok da etkilemez yani 30dk da yapacağını 45 dk'da yap..hiç amman kotam bitecek derdin de olmasın..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 02 Ocak 2005 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 kat hız ewt ama kota nedeniyle downloada abanamadıktan sonra neye yarar? internet sitelerinin açılması we oyunlarda gözle görülür bi farkla karşılaşmazsın eğer 256 yerine 512 alırsan. o yüzden aynı fiyata 512 kotalı almak yerine 256 sınırsız almak daha mantıklı.

ha ama sen dersen ki ben fazla download yapmıyorum ama yapmak istediğim zaman da download umun hızlı bitmesini istiyorum, o zaman 512 kotalıya geçmen daha mantıklı olur tabi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

batilc mesela senin durumun için 256 kotalı bile uygun. tabi bu bahsettiğin dosyaların toplam boyutu 2.5gbı geçmemeli.

ha eğer önceki msjımda da bahsettiğim gibi "az download yaparım ama bari yaptığım bu downloadlar hızlı olsun" dersen tabi ki 512 kotalı senin için daha ii. tekrar hatırlatiyim 512 ile 256kbps arasında oyunlardaki ping farkı gözle görülür ölçüde deil. en azında türkiye şartlarında deil. önceden bi başlıkta birileri açıklamıştı uzun uzun... hatırlamıyorum şimdi nedenini[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...