Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

süper Enke

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

rüştünün yediği golleri kariyeri telafi edebiliyor,enkenin telafi için mazereti yoktu...[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

kiskanliginizdan ne yapicaginizi sasirdiniz valla ne diyim.
o kaleciyi seyrettikten sonra acaba diyebilecek misiniz bu laflari durust bi sekilde?
rustu de dunyanin en iyi kalecisi secilmisti hatirlatirim.
enke birak kaleyici kova olamaz.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sanerixx, 31 Mayıs 2005 13:25 tarihinde demiş ki:
adam hırs yapmış.

Doğru söze ne gerek =)[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.

Sevindirin Bu Garibi :) Para Kazanın Boru DeğiL
BabacumMostors, 30 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
neden iki yeşil daire denildiğinde aklıma yeşile boyanmış memeler geldi? alla alla bahar -vurdu galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Bu futbol bölümünde insanlar diğer takımlarla dalga geçecek yer arıyorlar. Evet, Enke ilk maçtna sonra gönderildi. Çoğunuz görmüşsünüzdür adam topa bakıyordu hiç bir tepkisi yoktu. Tabii ki de kovuldu maçtan sonra.[signature][hline]Serhat Akın, 06 Kasım 2002 tarihinde malum maçtan soraki röportajında demiş ki:
Taraftar 5 istedi 6 attık, 10 istediler zaman yetmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

nükem bizde bir maç oynatıp kaleci yollamıştık. kjaer miydi neydi top gibin bişeydi. bunun sebebi fener yöentimi değil Daum. Daum bjk eyekn yedek kalecei bile yabancıydı (asper) ki yedek kalce as tan daha başarılıydı. Devre arasında sper in takımıyla hazırlık maçı yapıldı adam hala mükemmel oynuyordu...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

1. enkeyi zaten yonetim gondermedi, taraftar gonderdi sayilir. mactan hemen sonra menajerini cagirmis adam turkiyeye seyindne bile korktugu icin. ve evet maclari seyrediyorum sen geciceksin bunlari o adam kova olamaz.
2. tomas i da yonetim kotu oldugundan degil fenerbahce formasini attigindan gonderdi. fenerbahce yonetimi gunu kurtarmak icin, sizler gibi onursuz, gurursuz davranmiyor. onlarda biliyorlar ve gorduler tomasin avrupanin en iyi defans oyuncularindan biri oldugunu ama her ne olursa olsun adam formayi yere atti. tabii egonuzdan dolayi onur kavramlari gelismemisse bilemiyecem. allah herkese bole yonetim nasip etsin de rakiplerimiz olsun, ne yazikki bu da cok zor oldugundan artik turkiye super ligi degil, fenerbahce super ligi.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

kjear daha fazla oynadı bizde çıktı baya maça ..

daum kaleci seçemio kaleciden anlamıo çünkü immel anlamıo buna bağlarım yani ben olayı
mhyre yani faciaydı ama hep oydu kalede
asper se 1 metreden köşeye giden şutu avuçlamıştı yaranamamıştı...[signature][hline]You cannot kill what you did not create
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ben alexe hayret ediyorum.. fenerbahçe spor camiasına gelip de kurutulmamış tek yetenek (Lefter "hastasıyım" andonyianis de hariç)

yani aarkadaşlar şu anda aklıma gelmiyor fenerbahçeye gelip de form grafiği aşşağıya inmiş biri daha akılına gelen bir zahmet yazsın..[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...