Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wınamp-Msn

UnnamedFeeling

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ben wınampda dınledıgım sarkının msn de yazmasını ıstıyorum da msn plustan Eklentı bolumunden msnın eklentılerının oldugu bır sıteye gırdım Mp wınamp Mw plus dahı ındırmeme ragmen hala yazmıyor Gen_msn bıle denedım o da olmadı bıdlgınız bu tur bır program varsa sıtesını yazabılırmısınız?[signature][hline]Nereghal Catviezel....

Nothing is real But pain now...
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl winampta yazmaz
benim winampta çalanlarda yazıyo gayet güzel bi şekilde
gen msn ile yaptım hatta[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 31 Mayıs 2005 14:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

winamptada yapiyor.Sanirim ismi winamp gen miydi neydi..

zipo olarak dosyayi bulursan winamp plugin in içine aç sonra sonra winampin ozelliklerine gel ordan generals.Sonra plgin sekmesinden programi açip aktive et.Sonrada sarkilar gozukmeye basliyor.[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=119676

şu linkte nedankonun mesajındaki mess.be patch ini yükleyin, ayarlarında bir yerlerde winamp tan da şarkı ismi gözükmesini saglayan bir tick vardı, sorununuzu çözüyor[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

gen_msn diye birşey var onu bul gerisi tamamdır.
onu kurduktan sonra ms 7.0'da nickinin yanında böyle italik yazma özelliğininin yanında buton var ona tıkla ne dinlediğimi göster özelliğini aç seçeneği olacak tıkla.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
Kim demiş durduk yerde paramı kazanılır diye?
Sosyal ağlarda paylaş

Mess be'ye gerek yok. Winampin sitesinde toaster diye cok hos bi plug-in var, hem msnden winampte caldıklarınızı gorebiliyosunuz hem de her sarkı degistiginde sag altta ufak bi ekranda yazı cıkıyor sarkının adı vs. Boylece hayvan gibi bi playlistiniz varsa ve sarkıyı hatırlayamıyosanız" aa bu neydi simdi" diyip winampi acmanıza gerek yok. Siddetle tavsiye edilir.

Toaster[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 31 Mayıs 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
messbe patch var onu indir

Sırf çalan şarkıyı göstermekle kalmıyor ayrıca birçok şeyide kaldırabiliyorsun msn de rahatlıyorsun...

hadi ya ? mesela neler var öe kaldırabildiğimiz? msn 7.0 kasıyorda azcık.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
Kim demiş durduk yerde paramı kazanılır diye?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 31 Mayıs 2005 17:01 tarihinde demiş ki:
Mess be'ye gerek yok. Winampin sitesinde toaster diye cok hos bi plug-in var, hem msnden winampte caldıklarınızı gorebiliyosunuz hem de her sarkı degistiginde sag altta ufak bi ekranda yazı cıkıyor sarkının adı vs. Boylece hayvan gibi bi playlistiniz varsa ve sarkıyı hatırlayamıyosanız" aa bu neydi simdi" diyip winampi acmanıza gerek yok. Siddetle tavsiye edilir.

Toaster

Kesinlikle katılıyorum. Once bende mess.be 'den salak bı now playing programı indirmistim fakat baktım bı ıse yaramıyo salak salak sarkı atlarken takılıyo yazmıyo vs.

Winampin sitesindeki pluginlere bi göz atim dedim. Toaster ı gordum cektım kurdum mukemmel tek kelımeyle harika[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Soldat: [Fire] BlaCKDaGGeR

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...