Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Class Seçiminde Yardım.

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

said:
nargaroth, 23 Şubat 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
said:
Ayarsiz, 22 Şubat 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
Ek olarak pvp yonelik char acmak istiyosan th derim orc falan yalan cok rahat zorlanmadan destroyer de kesersin

biraz zor kesersin th ile destroyeri
artık shieldlere critical hitleri block edebileme şansı geldi ki
orc destroyerlar oyundaki en yüksek hpli karakterler bir orcun tahmin edilen en yüksek hpsi 19k,yaklaşık olarakta 1k pdef manası yetmez th nin ki 1/5 hpde frenzy veya gut etc. kullanabilir. destroyler kral gibim bisey oldu artık...ranged attacklara karsı biraz slowlar o kadar onada çözüm bulmuşlar
green ranger

olay orcun hpsi TH ın damage leri deil olay pvp bilmekle alakalı ben lvl 60 ken 72 TH kesiodum ferah ferah c2 cunku o zaman adamlarla yakın vuruoduk ama simdi olaylar degisti hersey lvle bakıo class o kadarda onemli deil.. o 72 TH bana c3 1400 vururken ben ona 600-700 vuruorum ki ben o adama 1400-1500den assagı vurmuodum..[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 46+ AW (((retired)))
nenehatun 36+ SCAVENGER (((retired)))
criminal 20+ DE WIZZY(((retired)))
24+ ORC MONK (((retired)))
--------------------------------------
Burningred 6X AW
Electron 36+ Elven Scout (sr olacak işallah)(olacakti ama pw oldu :O )
gerisini bosverin çok yer kapladı zaten... :))
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

tartışmaya gerek olmayan bir konu arkadaşlar nedenmi?.c1-c2-ve şimdide c3..her uptade de belli ırklara belli özellikler geliyor.yani nezaman ne olceği belli olmayan birşey.herşey o kadar çok değiştiki.artık iş kişisel beceriye bakıyor.yeni combat point sistemi geldi birsürü ıvır zıvır :).kimsenin kimseye o kadar üstünlüğü yok gibi bişi..bir classta 40 çeşit passvie skill-15 çeşit active skill var..bunlar bile herşeyi tüm kuralları altüst ediyor..dediğim gibi kişisel beceriye kalıyor..zamanlama ve taktik..

Class seçimi derkende en guzeli once magemi-wairor mu olacağına karar vermek..sona seçime başlamak :).anlatmaya kalksak heralde sayfalar alır. zamanla herşey anlaşılıyor :).[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...