Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Class Seçiminde Yardım.

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

elf - silver ranger güzeldir iyidir kendini heal eder :P

dark elf - AW seri vuruşları ile partyde yer bulursun ama solo takılamazsın ne yazık ki :/

orc - destroyer : hayvan gibi hp si ile lvl 60 dan sonra ölmüyor çok zor :P ama biraz yavaş.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

orc tank olarak çok iyi solo da herkes kötüler tabii ki. Ama bir partyde bir orkun varlığını bilmek gerçekten çok iyi oluyor. Adam önde yanında birde healer mage olunca ölümsüz oluyor herif lvl 60 dan sonra ise healer la istediğini rahat rahat kesiyor ama yavaş olduğu için kötü derler ama monkların özelliği var lvl 50 den sonra hız kazanıyorlar :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Sosyal ağlarda paylaş

Ek olarak pvp yonelik char acmak istiyosan th derim orc falan yalan cok rahat zorlanmadan destroyer de kesersin tyrant ta ama ilaki kafama gore girer bi kac saat takilirim ve solo dan zevk alirim grup aramak zorluguna katlanamam ve buff botum yok diosan sr derim[signature][hline]Valkynval LvL 6x Abyss Walker BartzSATILD0 HAJIM 3 AY FALAN OLDU

Sosyal ağlarda paylaş

bende arastiriyorum ama archerler icin hic de iyi seyler soylemiyorlar,,,C3 de daha da beter olacakmis,
peki swordsinger ,blade dancer ve ya paladin,knight icin ne diyorsunuz? ben hic sword kullanan bi char ile oynamadim,
dagger class demeyin zaten lvl 46 TH vardi bi tane yine aynisini oynamak istemiyorum:))
ben archer acmak istiyordum ama moblar cok hizli olmus ne bilim bide archerleri cok zayiflatacaklarmis soylediklerine gore su an bi dwarf char var onunla para kazaniyorum o kadar :))
yoksa bi buyucu ile mi oynasam?

dusuncelerinizi bekliyorum[signature][hline]EsKiYa,not high lvl elf archer,
paragoz lvl 19 dwarf, at kain
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ayarsiz, 22 Şubat 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
Ek olarak pvp yonelik char acmak istiyosan th derim orc falan yalan cok rahat zorlanmadan destroyer de kesersin

biraz zor kesersin th ile destroyeri
artık shieldlere critical hitleri block edebileme şansı geldi ki
orc destroyerlar oyundaki en yüksek hpli karakterler bir orcun tahmin edilen en yüksek hpsi 19k,yaklaşık olarakta 1k pdef manası yetmez th nin ki 1/5 hpde frenzy veya gut etc. kullanabilir. destroyler kral gibim bisey oldu artık...ranged attacklara karsı biraz slowlar o kadar onada çözüm bulmuşlar
green ranger[signature][hline]Blackmetal Ist Krieg
Sosyal ağlarda paylaş

forumlarda dolasan 19K hp olayi fake mis diye soleniyor bilmiyorum tabi..ama en cok hp onlarda var
ayrica PVP de PVE de yaptiginizdan daha az critical yapicaksiniz(sayisal degil dmg olarak) yani shield blocktan baska olarak dmgda nerf edilecek.birde shieldler dmgi tamamen blocklama sansina sahip olcak.orclarin block ratei bilmiyorum ama en dusugu olmali ondan pvp de cok fazla block yapamazlar mb db turu seylere sanirsam.bu nerfin artik olmasi gerekiyordu cok guclu olmuslardi.birde gormek lazim CP nasil etkileyecek pvp yi eger cp hp ile ayni oranda olursa orclar heralde core gibi olur 3 4 parti anca keser :P duydugum kadari ile en az CP dagger userlar aliyor ama kesin degil biraz daha beklemek gerekli[signature][hline]Fmea of Lionna
50 Silver Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

SRlara olan Prelude'dan sonra oldu (beta ve sonrasi c1 e kadar olan kisim) hizlari azaltildi, arrow resistance moblar fazlalastirildi C2de kite yapabilecegin moblara cesitli specialler eklendi..yani c3 de daha fazla nerf edilemez artik yeteri kadar edildi sanirsam..solo yapmak sr ile zorlasti baya.ama hala en iyi solo yapabilen class pvp dede baya avantajlari var
mdef, kosma hizi, atak hizi,evasion olarak en iyi class ve irk elfler critical olarakta oyle

secmek sana kalmis hangi class ile oynamak hosuna gidiyorsa onla oyna.lvl 75e kadar solo yapamassin olmuyor yani bi yerden sonra illaki parti basliyor.zaten c3 de herhalde solo daha da zorlasicak butun classlar icin ve tabiki srler icinde ole olacak.[signature][hline]Fmea of Lionna
50 Silver Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben SRimi c2 gelmeden 1-2 ay once biraktim c2 cikmadan 1 hafta oncede rerolla basladim ondan c3 notlarini silver rangerimla oynamiyacagim icin ona gore dikkat etmedim ama forumlarda gordugum kadari ile srlara pek nerf gelmiyor..genellikle dagger userlar cok agliyor.[signature][hline]Fmea of Lionna
50 Silver Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nargaroth, 23 Şubat 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
said:
Ayarsiz, 22 Şubat 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
Ek olarak pvp yonelik char acmak istiyosan th derim orc falan yalan cok rahat zorlanmadan destroyer de kesersin

biraz zor kesersin th ile destroyeri
artık shieldlere critical hitleri block edebileme şansı geldi ki
orc destroyerlar oyundaki en yüksek hpli karakterler bir orcun tahmin edilen en yüksek hpsi 19k,yaklaşık olarakta 1k pdef manası yetmez th nin ki 1/5 hpde frenzy veya gut etc. kullanabilir. destroyler kral gibim bisey oldu artık...ranged attacklara karsı biraz slowlar o kadar onada çözüm bulmuşlar
green ranger

Lvl kac chara sahipsin arkadsim ben lvl 60+ th lada oynadim aw eylede ve surekli her class la pvp yaptim rahat rahat gonul ferahligiyla yakin lvl lerde ki dagger user lar ozellik le th lar her class i zorlanmadan keser bilip bilmeden konusma[signature][hline]Valkynval LvL 6x Abyss Walker BartzSATiLDi HAJIM 3 AY FALAN OLDU

Sosyal ağlarda paylaş

Biz c1 (c1 diyorum :P) de oynarken arkadaşlarla her şeyi denemiştik. Lvl 60 orc monku th alamadı. Yani her şeyi rahat rahat kesiyordu adamın özellikleri çok iyi ^^ . Bir thnin orc monku alması gerçekten çok zor. Ama alamaz değil birazda taktik işi :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

Valla Th yi öldürmek bir ork monk için zor bir şey değil en fazla 4k kadar canı oluyor bir th nin klasik 3k olmalı tam emin değilim. Zaten monkun bir özelliği 2k vuruyor birde tavşan kaplumbağa filan yaparsa adamın vuruşları yavaşlıyor :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda herkesi ezip gecen, kralini tanimayan ne class nede irk var eger boyle birsey bulduysaniz bize soyleyin bizde ezelim milleti..her classin guclu taraflari ve gucsuz taraflari vardir.eger TH herkesi ezseydi veya destroyer yuksek hpsi yuzunden olumsuz olsaydi herkes destoyer veya th olurdu.herkes karakterini acarken pvpyide goz onune aliyor cunku bu oyunda pvp cok onemli.tabi blade dancer, sword singer gibi classlarin pvp de avantaji cok az diyebiliriz ama herkesin bir sansi var yine de.

th'nin evasionu cok dusuk neredeyse yok.ama yuksek hpsi var ve strsi darkelflerden sonra en yuksek olan irk (str dmg i etkiler, xblowlar critical attacktir bu yuzdende en yuksek dmg'i darkelfler sonrada insanlar verir bu konuda, normal dmg out olarakta 2. insanlar gelir orclarla birlikte) yuksek lvllarda pvpde mana cok onemli degil her sekilde yetecektir mana asla bitmez..destroyerlar ise meatshield. defans falan hak getire patklari gayet iyi (destroyerlar icin) shield kullaniyorlarsa bile bunun hic bir yarari yok (critical attacklarin verdigi dmg pdef e bagli olarak artar veya azalir, bunun icin destoyerlar cok dmg alir) TH damage dealer ise destroyerda ayni zaman da damage dealerdir..shield block rate inanilmaz onemli bir olay ben tank olmadan once bunun bukadar etkili oldugunu tahmin edemiyordum bir BD veya Glady nin neden tank yapamadigini simdi anliyorum.ama yinede th nin sansi destoyera gore bence daha fazladir tabi.[signature][hline]Fmea of Lionna
50 Silver Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...