Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AC Milan - Liverpool

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

liverpool bence kupaya daha yakın, son haftalarda milanın yaşadığı düşüş, 20 yıl sonra final oynamaları, taraftar, istek.

fakat milan dünya devi, deneyimli kemikleşmiş oyuncuları var ve daha tecrübeli bir takım. herşeyi yapabilecek bir takım.
ayrıca milan yenerse bir fenerbahçeli olarak daha da sevineceğim.

umarım milan alacak.
forza rosso neri!

not: liverpool'da tek sevdiğim adam cisse, bari gol atarlarsa o atsın.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

son haftalardaki düsüsüne ragmen milan kesin kazanır...italya ligini juventusa kaptırmanın acısıyla,tecrübesiyle ve liverpooldan daha iyi yıldızlarıyla alırlar kupayı...[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

Milan'ın almasını gönülden istiyorum ve haketmeden geldi diyenlere de gidip baştan sona milan'ın şampiyonlar ligi maçlarını izlemelerini tavsiye ediyorum. Zira PSV hariç diğer takımları hakkıyla eleyerekten buraya gelmiş bulunmakta. PSV'yi ise tecrübesi ve Ambrossini'si ile elemiş bulunmakta :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Kucuklugumden beri liverpool u cok severim
Belki bunda Trt de kuccuken izledigim her avrupa macinda liverpool un olmasina baglidir
Ve Collymore fowler ikilisi ile bu sevgi doruk noktasinsa cikti su an da gerrard var ondan once owen vardi ....
Ayni zamanda fenerbahceliyim
Ve Liverpool un kazanmasini istiyorum
Umarim Liverpool kazanir
Kazanmassa da hala
YOU WILL NEVER WALK ALONE[signature][hline]Burning Legion>Gnome>Mage>Dimble
Sosyal ağlarda paylaş

forza milan! =) fb ye yarıyomuş[signature][hline] " we have no great war, or great depression. our great war is a spiritual war. our great depression is our lives. we've all been raised by television to believe that one day we'll all be millionaires and movie gods and rock stars -- but we won't. and we're learning slowly that fact. and we're very, very pissed off. "
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bi arkadaş babasının bi arkadaşını gazxa getirmiş .gitmiş adamın evine sami amca demiş kupon yapıyoz mu?adam çok çabuk gaza geliyo para da var.hadi demiş adam yapalım kafa da hafiften güzelmiş.bizim arkadaşa vermiş kredi kartını al benim hesaptan bi 100 ytl çek hepsini yatır demiş bizimki de 10 ytl vermiş yatırdı milan için.milan yenilirse adam napar bilinmez:D[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...