Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slash Vs Santana

Lord_Dark_Knight

Öne çıkan mesajlar

bencede cok yanlıs bir karsılastırma.
ilk bastan muzik turleri farklı zati.
ancak ikisini çalma teknikleri bakımından karsılasırabiirsinki onun da cevabı net deildir.(bence santana yılların tecrubesi:) daha ii calıyordur ama aslen slash hayranıyım)[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyumu hendrixten yana kullanmak istiyorum =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lord_Dark_Knight, 28 Mayıs 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
Guns N Roses ı Gun N Roses yapan adam(bana göre)
SLASH

Velvet Revolver dinle o zaman.
Axl Rose'dur gnr'yi gnr'e yapan bariz şekilde.
David Bowie'ye duyduğu sinir (çünkü annesiyle yatıyor) ve insanlık dışı ağız haraketleriyle süper bir adamdı Axl.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok enteresan bi kıyaslama :) Ben santana sevmem fazla ama ikisi harbi farklı kategoride, bana sorsan ben Slash derim ama gitarının sesini sevdiğim için sadece =)

Silthanas :D:D:D
Alexi +1 VR dinle çok süper bir grup üstelik Matt Sorum, Gnrnin basscısı adı aklıma gelmiyo ve Slash o grupta[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...
Sosyal ağlarda paylaş

normal listeye baksan santana slashin uzerindedir ama birisinbi dinleyebilirsin dersen slash derm adamin sololarinda hiçbiseyden alamadgm bi haz aliom[signature][hline]excuse me while jimmy kisses the sky
slash kotu solo yazmaz
[b]aaa banada sozlukte topic acilmis girin yorum yapin içinizi dokun nefretinizi bosaltin[b]
[b]boooys dooont cry[b]
Sosyal ağlarda paylaş

santana 70 lerde ekol olmus bi abi
son albumleri ile eski ekolunu bitirdiyse de latin gitar diyince akla gelir

ama slash yeri cok ayri
axl ne kadar arıza ve super bi adam olursa olsun appetite la baslayan guns kariyerinde grubun muzikal altyapisini olusturan adam slash tir. kullandıgı tondan tutunda, arızalı sololari ve sarkilara cat diye koydugu modulasyonlari ile adam glam tarihini bastan yazmistir bence. ben slash e cok ayri taparim. satriani den vai den sonra rock gitaristi olarak 3. siradadir benim icin[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
follow the energizer tav$ani
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

valla kebap mı daha iyidir yoksa mor neon mu kadar alakasız bir karşılaştırma olmuş bence. şimdi rock metal vs daha çok seven slash diyecek, latin ezgilerini daha çok seven de santana diyecek. kimin daha iyi çaldığını değil de forum ahalisinin daha çok hangi türü sevdiğini öğreniriz anca.
benim gibi müziksel obez bir insan ise ikisine de ayrı tapar. saygımız sonsuzdur. candırlar ciğerdirler.
unutmadan gnr öldü yaşasın velvet revolver!
başlığı görünce celebrity deatmatch izleyecekmişim gibi hissediyorum nedense... slash vs santana... ehehehe
[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Then I wake its kaleidoscopic mind...
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir

[Bu mesaj Borbag tarafından 29 Mayıs 2005 01:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence böyle bir kavga olsa slash santana yı döver :)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.

[Bu mesaj Numb tarafından 29 Mayıs 2005 14:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 29 Mayıs 2005 01:22 tarihinde demiş ki:
başlığı görünce celebrity deatmatch izleyecekmişim gibi hissediyorum nedense... slash vs santana... ehehehe

o diil de Celebrity Deathmatch Slash vs Axl

biryerden bulun ve DL edin mükkemmel
bi pozisyon oluo Slash Axl ın biraz eee... neyse sora Slash sey dio koptum
"Axl You're in the jungle baby... wake up! it's time to die!"[signature][hline]I WANNA GET FREE!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 29 Mayıs 2005 01:22 tarihinde demiş ki:
....başlığı görünce celebrity deatmatch izleyecekmişim gibi hissediyorum nedense... slash vs santana... ehehehe

bende axl vs. slash var celebrity death match var o geldi aklima cok komikti
slash: you know where you are axl your in the jungle baby you're gonna dieee
daha sonra
axl:i used to love you slash but i have to kill you now[signature][hline]excuse me while jimmy kisses the sky
slash kotu solo yazmaz
[b]aaa banada sozlukte topic acilmis girin yorum yapin içinizi dokun nefretinizi bosaltin[b]
[b]boooys dooont cry[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...