Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grim Fandango müzikleri için...

Mino

Öne çıkan mesajlar

said:
Chemical, 28 Mayıs 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
beceremeyenler kötü diyo eheh:)
Raid3r çok seviyodu galiba bu oyunu.

ne biliyon beceremediğimi halala
çat diye laf atma isityosan yıllar önce oynadıgmız oyundu bu Allah bilir sen o zmn scooter la mahallede oyun oynuyodun ya da taso falan yapıyodun.(tasoya yetişdin ona da şüpheliyim)
merak etme oyunu bitirmiştim.[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 28 Mayıs 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
said:
Chemical, 28 Mayıs 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
beceremeyenler kötü diyo eheh:)
Raid3r çok seviyodu galiba bu oyunu.

ne biliyon beceremediğimi halala
çat diye laf atma isityosan yıllar önce oynadıgmız oyundu bu Allah bilir sen o zmn scooter la mahallede oyun oynuyodun ya da taso falan yapıyodun.(tasoya yetişdin ona da şüpheliyim)
merak etme oyunu bitirmiştim.

valla önüne gelen oyuna "çok kötü olmuş" diyenler genelde beceremediğinden diyordur.
O oyun birsürü konuda yenilik çıkardı. Mesela karakter yürürken malmal bakmak yerine eşyalara falan bakıyordu etrafı inceliyor gibi gözüküyordu normalde oyunlardaki adamlar nereye dönerse oraya bakar tiptip.
Bisürü şey var o oyunda güzel.
Ben hiç mahallede falan oyun oynamadım küçükken:) tasomda yoktu herkez oynardı ben saçma bulurdum. Bi natural_jedi in tasoları vardı onları kurcalardım hareket ettirince şekil değiştirenlerden. Bak sende kafadan sıktın direk.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi pati açıldıktan bi süre sora demişki: suandaki sistem birebir eski sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 28 Mayıs 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
bunun oyunu cok dandıktı.

Boş konuşmayalım. Hayatımda oynamıs oldugum gelmıs gecmıs en iyi ve en kaliteli oyunlardan biridir.

Bunu ben solemıyorum oyunun cıktıgı yıllardaki pc game dergilerinin cogundan 100 e yakın puan alıp yılın en kalıtelı oyunlarından secıldıgıde bir gercektir.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Soldat: [Fire] BlaCKDaGGeR

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
oha topic pörtlemiş :)

said:
Raid3r çok seviyodu galiba bu oyunu

evet hastasıyım :P hatta canım çekti tekrar oynamak istiyorum şimdi. ayıp değil mi niye uplıyorsunuz bu topici işimiz gücümüz var ne ara oynicaz grim fandango :(

ayrıca bu oyuna kötü diyenleri kınıyorum. kınkınkın :P
Sosyal ağlarda paylaş

Grim fandango iyi oyundur yalnız o yıllarda taso yoktu piyasada yaa :D iyi hatırlarım Adventure'dan anlamayanlar kötü oyun diyordu o sıralar Quake falan çeviriliyodu Half Life yeniydi falan :D Müzikleri harikadır. Enlighted Florist favorim :D GF için kötü diyenlerede adventure olarak Diablo 2 öneriyorum. :P
Sosyal ağlarda paylaş

benimkötü diyen sorun ?

e ben bitirmiştim zamanında evet ama bütün gün paso oyun oynardım o zmnlar ne varsa oyna bitir o da bunlardan biriydi.
ve ben çok beğenmemiştim ne yani sizin beğendiğinizi illa sevmek zorundamıyım...

uo oynarken arkadasların bazıları o ne lan paso atla kosuyosun derdi ne saçma oyun derdi anlatmaya ugrasmazdım bile.
e herkesin tarzı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Dandik demek, kötü demek ayrı, "beğenmedim" demek apayrı.
"Beğenmedim" desen kimse bir şey demez de 2 sene önce yazmamış olsan harbi kavga çıkarırdım şimdi ayaküstü, Grim Fandango gelmiş geçmiş en kral adventure oyunu ayıptır =). Bu benim görüşüm de değil sadece, pek çok oyun sitesi dergisi cart curtunun dediği bir şey. Bence direk en kralıdır o ayrı.
Şey gibi bu, metal dinleyip suyunu çıkarıp Death sevmemek, ama beğenmiyorum hocam ne bileyim demek yerine Death çok dandik gruptu demek. Mesela onu da dersen deli ilgi çekersin ama hastanelik olabilirsin. Beğenmiyorum dersen anca aa oo yaparlar ama kimse kavga çıkarmaz.
Örnek sadece tabi.
Beğenmiyorsan beğenmiyorum dersin, oyun dandikti dersen kızarlar sevenleri, özetle de bu.
Bari arkasında duracağına beğenmiyorum kardeşim, zamanında öyle demişim de.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beğenmemek tabiri kendi açımdan dandikti anlamıyla eşdeğer bi kelime yani.

güzeldi ama beğenmedim deil oynadım beğenmedim dandikti yani (bana göre) seven sever yaw ben size çıkıp kardeşim dandikti lan işte dandikti kafanızı kırarım mı diyorum görüş bu
beğenenlerede saygım sonsuz xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...