Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hz.muhammet türktü

montezaus

Öne çıkan mesajlar

ya
1)İki halkın da kökeni Asya diye ikisi de aynı halk olmaz
Ole bişey varsa Çinliler de tüm asyalılar aslında çinli diyebilir
2)Yüzyıllar içerisinde birçok kelime alışverişi olmuştur olabilir
Şu anda ermenice,yunanca gibi birçok dilde Anadoluluğun neden olduğu ortak birçok kelime vardır
3)O dönemde türklerin arabistanda olduğunu sanmıyorum[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bither, 02 Şubat 2005 13:53 tarihinde demiş ki:
Değilim pek öylede gözükmüyor o adam sürekli buraya bilgi yazıyor,zihniyetle alakalı bişey göremiyorum.

çıkış noktasını ve tüm bu tepkileri anlayamaman doğal öyleyse, herkeste eşit analiz yeteneği olmayabilir sonuçta[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

çok güldüm ya sümerler türktü ha ya sizin antropoloji diye bir bilimden haberiniz yok yada sallıyorsunuz bu bir hz MUHAMMED in ırkı soyu sopu bellidir öğrenmek isteyen varsa kur an ı kerim de var
bu iki
üç bana sümerlerle türklerin aynı menşe ye sahip olduğunu ispatlıyan bir belge bir döküman yada bir tez söyleyin
Sosyal ağlarda paylaş

Çarpılacaksınız siz kim oluyorsunuzda soruşturuyorsunuz :D :D :D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

ben sumerliler gibi bi toplulugun turk olmasini cok isterdmi hatta. karizmayi dusunebiliyo musunuz? internet ortaminda muhabbete giriosun. adam kes lan yaziyi ben buldum ben olmasam o klavyeyle napicaini bilmezdin gibi bi ton muhabbet cikardi ortaya :P ama keske oyle oldugu dogru olsada baska toplumlarlada iliskimiz oldugu ortaya ciksa. geldigimiz yer ayni ama :P bilmiyorum falla.[signature][hline]Icq: 668699
Msn: [email protected]
Mail: [email protected]
Uo:Juliana-Jnearl
Cs:[HoD]DaRkL!GhT
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bizde böyle bir durum var. iyi olan herşeyi kendimize maal etme güdüsü. bu sanırım en baskın olarak bizim ırkta görülüyor. en son meyveside eric clapton de türkmüş iddiası. hatta ve hatta şimdi hatırlamıyorum ama iddia edilen yerin halkı biz sahipleniyoruz süper bir insandır eric clapton gibi açıklamalarda bulundular. ne diiyim. allah akıl versin fikir versin[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtdisinda yasayinca goruyorsun ki, bu anlayis her ulkede var, Bangladesinden tut Ingilteresine, ABDsine herkes bunu yapiyor. ABD'de bizim on katimiz falan oldugunu soyleyeyim, muthis bir gurur var adamlarda, ustelik her kesimden.

Eric Clapton'i ilk kez duyuyorum da, Bob Dylan kendi biyografisini yazdigi kitapta ailesinden bahsetmis, ve anneannesi Gumushanenin bir koyunden, Kirgiz soyisimli bir aileden geliyormus. Adam kendi yazmis yani, onun icin bi sey diyemeyecegim.
Sosyal ağlarda paylaş

yav o başka. o kendi antolojisi adamın. abi neler neler var. elvis presley bile çıkmıştı bir aralar.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...