Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL&Kablo yoksa???

Rhoube

Öne çıkan mesajlar

Ühü ühü!!! Bizim burda ne adls ne de kablo var ya dial up bunaltıyo adamı.
Şu bağlantıyı nasıl geliştirebilirim???
Santralde ISDN olduğunu duydum haberiniz var mı ne işe yarar yenri mi içilir mi faydası olur mu???
Peki digitürk ün skrunner nasıldır daha mı iyidir??
Yoksam ben gidip yurt ta mı kalsam 733 kb download gordukten sonra kalınır aslında ama sırf int içinde kasıya be!!
Siz ne diyorsunuz yardım pls 2-3 kb download tan bıktım beah!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ISDN de normal telefon faturası ödüyorsun derken şehirler arasını kastetmiyosun değil mi öyleyse direk salla zaten. Günde 5 saat online olan ben bu şartlar altında iflas ederim.
He bide baracuda vardı iyi hatırlattın valla onun hakkında bilgisi olan var mı?
İçinizde skyrunner kullanan yok mu ya dl hızı nasıl? Oyun oynanabiliyor mu?
SW geliyo benim dial up la oynanıcak gibi değil yane bi şekilde upgrade etmemiz lazım net hızını.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha baracuda cok pahalı be 50 saat 44$+kdv + ek saat $1.2 dolar yoh yane cuşş iliğim kurur beah.
Ya aslında şu skyrunner cazip görünmee başladı gözüme. Hiç içinizde kullanan yok mu şu meleti ya.
400 mb 512kbit ile download hiç fena güzkmedi 69 milyona en makulu bu gibin duruyor.
Amna oyunlarda sorun cıkarmaz mı dl uydu aracılığıyla o sorun deiğl peki karşıya bilgi gönderirken ne olcak sonuçta bilgi gönderme dialup gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sağ ol da şu anda zaten ISDN, baracuda ve skyrunner ın teknik bilgilerini biliyorum benim sorum hiç bunları kullanan oldu mu kullanmışlarsa nasıl beğendiler mi verim aldılar mı?
Çünkü teorik olarak her şey güzel unutmayalım normalde adsl ve kablo ile 20-25 arası bir dl ulaşmamız lazım ama bu rakama ulaşan nadir kişiler.Yane teori her zaman pratiğe dönmüyor malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rhoube, 15 June 2003 12:55 tarihinde demiş ki:
Ühü ühü!!! Bizim burda ne adls ne de kablo var ya dial up bunaltıyo adamı.
Şu bağlantıyı nasıl geliştirebilirim???
Santralde ISDN olduğunu duydum haberiniz var mı ne işe yarar yenri mi içilir mi faydası olur mu???
Peki digitürk ün skrunner nasıldır daha mı iyidir??
Yoksam ben gidip yurt ta mı kalsam 733 kb download gordukten sonra kalınır aslında ama sırf int içinde kasıya be!!
Siz ne diyorsunuz yardım pls 2-3 kb download tan bıktım beah!!!

Al bi tane uydu :)[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rhoube, 15 June 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
Şimdi ISDN de normal telefon faturası ödüyorsun derken şehirler arasını kastetmiyosun değil mi öyleyse direk salla zaten. Günde 5 saat online olan ben bu şartlar altında iflas ederim.
He bide baracuda vardı iyi hatırlattın valla onun hakkında bilgisi olan var mı?
İçinizde skyrunner kullanan yok mu ya dl hızı nasıl? Oyun oynanabiliyor mu?
SW geliyo benim dial up la oynanıcak gibi değil yane bi şekilde upgrade etmemiz lazım net hızını.

Ben günde 15 saat girerdim ortalama 160 170 civarlari gelirdi.[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 15 June 2003 22:39 tarihinde demiş ki:
bızım brdada yok kac yıldır dıal ve suxx!!!

baktım baracuda ya a$lında mantıklı yane fazla surf yapmam dıyosan sırf download ıcın yeterde artar

50 saat $ 44.95 ek saat $ 0.99[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Harbıden turk telekoma en cok kızdıgım olay bir cok sehir hala dıal up işkencesi cekıyor ! [burda cable var ama dıal up lu gunleri hatırladım :) ][hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sky runner dan vazgectim gene ya. Arkadaş almış zamanında oyun oynanmıyor dedi o zaman benim amacıma uygun değil pek. Baracuda ya döndüm onunda ilk kurulum hayvani bir miktar gerektiriyor 400$ kadarcık. Hadi verdin ya 2 yada 3 ay sonra adsl gelirse hah o zaman ne yapcan geri de alamıyorsun paranı uff ya.Swg yi dial up la oynicaz bu gidişle baya bi milletin maskarası olcaz gene. Nedir bu telekomdan cektiğimiz be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...