Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çeviri İşinden Para Kazanmak??

Jhengie

Öne çıkan mesajlar

benim yakın bi arkdadasim ortaokul cocuklarina ders veriyo ingilizce dersleri ve para kazaniyo sanirsam sende dene reklam yapmaya calis etrafa böle kaatlar fln yapistir nette ilanlar yap iste :)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

cekemem walla ders vermeyi=)

döverim ben o veletleri walla, zaten çevirileri de yapmak için uğraşmıyorum adam aramaya, onlar geliyorlar, hatta üşengeçliğimden para vermenin yanında bir de yapmak için ikna etmeleri gerekiyor(mesela bu 30 mil. lik çeviri için adam 1 saat falan uğraştı beni ikna etmeye)[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

Oda iyi tabi ögretmek sabır işidir benim babam kimya mefte kimya ögretmeni uzun yıllardir bu işi yapiyo nasil katlaniyo bilmem gerce bana katlanamiyo :_)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

yeminli tercuman olana kadar cok fazla kazanmiyorsunuz, hatta yazik yani o kadar emege. olduktan sonra da delice para kazaniyorsun, 1 paragrafi 20 milyona ceviriyorlar belgesine gore. mesela maas bordrosu cevirmek, ki toplam yazilar 1 paragrafi asmaz, 20ytl.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 14 Aralık 2004 00:43 tarihinde demiş ki:
ingilizce - türkçe çok para getirmez, türkiyemize 2 ispanyolca 2 gürcüce kitap kazandırdığımıda söylemeden yapamayacağım :)

sayfasına ortalama 750-1,250 arası alıyorum..

gürcüce biliyon mu harbiden :)
puri çame ne demek (dorumu yazdın bilmiyorum )
ya da dacek :P[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

soul cube gamarcoba rogor hakar?
gerçi gürcüce bu şekilde yazılamaz çünkü alfabesi çok farklıdr.
tam olarak şu şekilde:
elfceye ne kadar benzediğine dikkatinizi çekmek istiyorum çünkü gürcüceden 4 tane farf alınmış farklı kalem hareketleri ile türetilmiş ve elfce oluşturulmuş gibi geliyor bana.

ayrıca has hakiki gürcistanlıyım :lol:[signature][hline]MEresimos|Pati Sözlük
Lominadze|News
Mail|MSN [email protected]|

Founder of AAL'05 & I Love Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

jheng noldu merak ettim sonucu.

Bir ara lisede ödev için ben uğraşmıştım, turizm üzerineydi kafayı yiyordum. Bir kere bence elinde yazılı çıktı olması lazım ki rahatça çiziktirebilesin.

Sabır işi bu, benim arkadaş askerden geldi almanca 2-3 kitap ve kılavuz çevirdi her gün 1-2 sayfa çeviriyordu ayda 60 - 90 sayfa arası gidiyordu 2-3 ayda veriyordu 1000, 2000$ alıyordu galiba ama 200-300 sayfaya ki bence az, motor üzerine çevirmişti kafayı yiyordu eheh

ama iyi yanı biraz alışınca devinimin artıyor ve daha hızlı çeviri yapıyorsun o da hızlanmıştı. 2-3 saat çeviri sonra net oyun takılıyordu eleman tey tey teyy[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende başlicaktım netten sayfa tercüme etmeye ama sayfasına 400YKR gibi komik bi rakam verdiklerini duyunca salla dedim içimden...[signature][hline]harvester 10 Şubat 2005'te 05:30'da okey masasında demişki:
"Anaaaa ortadan da taş çekiliyomuş!!!"
Cheester, 13 Şubat 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
şimdi orc a msn de yawsıom vercekmi acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

5 sayfanın 3.5. sayfasındayım, küçük işler bunlar ama başlangıç yapıyoruz en azından, kendi adıma kağıtta öküz gibi eskiz kullanmadan hiç bir yere yazamam o yüzden 5 sayfayı bir de bilgisayara atmam gerekecek[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...