Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn mesıncır 7.0 (beta olmuyan)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Ya indirdinizmi bilmiyorum
indirmeyin kesinlikle
bukadar boktan bi program olamaz.
Heryerden cıvır cıvır ceeee cüüüü büüüüü diye reklamlar ve renkli renkli gereksiz özellik butonları fırlıyo yok sesli konuş yok telefona yolla (1043141 kontööööör) yok zort yok GÖZ KIPRMASI yolla.
Abi göz kırpması nedir ya.

Nekadar gereksiz özellik varsa doldurmuşlar ve hiçbirini kapatamıyorsun.
Bide mesaj atma penceresinde aşada böle sallanarak sarkan "Msn messengere sahip olmak için burayı tıklayın" butonunu kesinlikle silemiyorum.
YAV NE GEREK VAR NİYE ORAYA BUTON KOYARSINKİ YA?
YANİ TIKLAYINCA DOWNLOAD SAYFASINA GİDİYO. LAN ZATEN BENİM MSN VARKİ O BUTONA TIKLIYABİLİYORUM DİİMİ?

nekadar saçma bişi.
Eski versionunu download edicek yerde yok.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Yeto bi ara demişki:
Taşları çakılları yuruturuz ama gene yaptırmayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer versiyon uyuşmazlığı yaşamazsan www.mess.be den soldan ilk pencereden

» Welcome to the resource for MSN Messenger addons, skins, tricks and secrets (Windows Messenger included!)

» Latest: MSN Messenger 7.0.0813. Get Mess Patch, MSN polygamy & Jnrzloader
custom emoticons and avatars» 29000 free MSN Emotions and MSN Display Pictures for MSN 6 and MSN 7!
» Contribute your own MSN stuff to Mess with MSN Messenger

mess patch yamasını indir. İStediğin reklamı özelliği kaldır. Yasaklamış uzantıları aç. Wİnamp desteğini aç. İStediğini yap. Çök güzel bi hede..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse..

[Bu mesaj nedanko tarafından 25 Mayıs 2005 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bide böle bi hede var

:D patche bakiim olmadı 6.2 yükliyim.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Yeto bi ara demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

polygamy ne harbiden[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Yeto bi ara demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

evet patch süper:D

o zımbırtıları msnin kendi ayarlarından kapatmıştım ben. nerde hatırlamıyorum ama.

Ya peki plus bende çalışmadı. conversationları aynı windowda açmak istiyorum ben. Napcaz?[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Yeto bi ara demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

açma bi kerede muhalefet kişilik... sal gitsin olduğu gibi :)

bu arada o patch ile "ne dinliyorum" özelliği var süper siz şarkı dinlerkene ne dinlediğiniz nickinizin yanınızda yazıyor..

Ama yanlışlıkla unutup

"Manken Hayrünisanın gizli seks görüntüsü" adlı bi dosyayı açarsanız yalan oluyorsunuz :)[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

Polygami multi açmak evet.
Sol taraftaki tablar da msn seçeneklerinden kapatılıyor.

Ancak uyariym sakın herşeyi seçip patchlemeyin tek tek okuyarak yapın yoksa abartıyo olayı :)

Ya bende smiley eklenme seçeneği gitti birde diğer smiley ler wardı ya hani msn'in web sitesine bağlanıyodu orada görüyoduk sabit smileyler (yarasa fln) onların olduğu link uçtu. O siteyi açabilen birinden rica edebilirmiyim linki?[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 25 Mayıs 2005 14:49 tarihinde demiş ki:
an itibariyle yükledim ve bariz bir rahatlama hissediyorum:D

patinin kapalı olması sonucu fazla sözlükte takılma eserleri bunlar :) an itibariyle :p walla ben bendim 7.0 öle demeyin.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

bu konuyla alakasi yokta ben bir seyi merak ediyorum bu msn de .

hic tanimadigim antin kuntin gavurlar beni listelerine ekliyor . her hafta 3-4 kisi var boyle . bunlar benim mail adresimi nerden buluyor hadi bulmasi o kadar zor degil neden listelerine ekliyor . bu adamlari listeme almamamin sakincali bir durumu var midir ?

ne istiyor bu gavurlar benden[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...