Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+9 yapmayın:D

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

said:
oQo, 24 Mayıs 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
Dupe yapmak kolay diyorum Sende dupe taktigi veriyor diyorsun adam bukadar parayı nasıl kastı diye soru soruyor bende cevabını veriyorum YAP demiyorum ama sen nerenden anlıyorsun onu bilemiyorum eger buradaki insanların huzurunu bozacaksan her aldıgın accounta ban gelecek.

bu dupe taktigi degilmi oqo ? dupeun nasıl yapıldıgını söylüyorsun demedim zaten dupe yapanlara akıl vermektir senin bu yaptıgın ayrıca yetkilerini kişisel mevzularda kullanıcaksan söyliyecek birşeyim yok sana . kimseyle agresif tartışmalara girmeye niyetim yok paticiki özlemişim geldim fakat bu tür mevzular cidden üzdü beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe sux.... Meraklandırmayın insanları. Paticik kurallarını tekrar hatırlatmak gerekmio dimi :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

wala KO kısmı paticikte kıwamına gelmis kadro tamamlanmıs sanırım,ama goremedigim birsey war bir eksik:
konu patlatılmamıs henuz,biri cıkıp da +9 yapmak ne k,i cocuk da yaparım kariyer de dememis :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Mayıs 2005 21:50 tarihinde demiş ki:
Dupe sux.... Meraklandırmayın insanları. Paticik kurallarını tekrar hatırlatmak gerekmio dimi :)

--------------------------------------
3 sayfa boyunca anlam tasıyan ilk mesaj :)[signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

la hasmez sen ne biçim adamsın kol.forumunda dupe taktiği veren adamsın hala yazında duruo orda bi de elaleme dupe yapıo dıe konuşuosun. aklıma gelmişken diez de cz de 77 m deil 78m düştüğü ve party nın 3 kişilik olduğunu sölemişti o party nin içinde olan bi arkadaş n00bs clanından elemanlar belki yanlış anlaşılma oldu ama ben cz de o kdr para taşımanın dupe ile ilgili olduğunu sanmıyorum.[signature][hline]Sever:ares
ID:_TRibula_
LVL:5x
Assasin
Clan:The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...