Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+9 yapmayın:D

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Yok +9 dupe deildi xigenonda zaten.Ama xigenonda hersey olur :D .Zaten oyunda herkes dupe yapıor.Diezi bilmiyorum ama Beramusta 11 yasındaki çocuk cafe de warior Pendant,elf belt,raptor falan fila n dupe ediyolar.
Örneğin Bermusta bilmem ne OK :D clanının yerini biliyorum adamlarda 50k tane bus var.Bugun gene ordaydım.
Ve ne gördüm Blessed Item Upgrade Scroll var ve dupeleniyodu.
Altındada
***%100 +7 sucess rate ***
daha ne diyeyim sizee[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Sosyal ağlarda paylaş

ya nooldu size beyler? kaç zamandır kapalıydı paticik amma çok şey degişmiş. +4 +5 yapmaktan aciz adamlar şimdi +9 un dupe olmadıgını savunur olmuş nasıl iştir bu? Alan yetkilisi bile dupe taktikleri verir olmuş bu nasıl bir dalgadır?

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Mayıs 2005 20:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe taktigi? Buna dupe taktigi diyorsan daha ne diyeyim sana.
hem ben burda sadece +9 un dupe degil GM yardımı oldugunu anlatmak isitiyorum dupe yapılarak sadece +8 in olacagını soyliyorum Hasan Mezarcı bey.[signature][hline]MSN[b]
Nick: WoLCaN__// Server:Xigenon // Clan:iLLusioN // LvL:6x AsassiaN[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 24 Mayıs 2005 20:07 tarihinde demiş ki:
Dupe taktigi? Buna dupe taktigi diyorsan daha ne diyeyim sana.
hem ben burda sadece +9 un dupe degil GM yardımı oldugunu anlatmak isitiyorum dupe yapılarak sadece +8 in olacagını soyliyorum Hasan Mezarcı bey.

bunun cevabını ;

said:
oQo, 24 Mayıs 2005 19:52 tarihinde demiş ki:
dupe yapmak kolay sadece lag lazım :) oda bolca var.

said:
oQo, 24 Mayıs 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
:) albi gold bar 10 kere dupe al sana
alacagı en fazla 20 dk :D

şu şekilde vermem yeterli olur sanırım. ayrıca ;
said:
ShdwFx, 24 Mayıs 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
aferdersin ama bu oyunda eminim ki sende cok bilgim var.Susmanı öneriririm

seninle sidik yarışına giricek seviyede degilim. bende sana "legit" kavramını tekrar gözden geçirmeni öneririm.

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Mayıs 2005 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe yapmak kolay diyorum Sende dupe taktigi veriyor diyorsun adam bukadar parayı nasıl kastı diye soru soruyor bende cevabını veriyorum YAP demiyorum ama sen nerenden anlıyorsun onu bilemiyorum eger buradaki insanların huzurunu bozacaksan her aldıgın accounta ban gelecek.[signature][hline]MSN[b]
Nick: WoLCaN__// Server:Xigenon // Clan:iLLusioN // LvL:6x AsassiaN[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

seviyene inerim yada çıkarım gibi birşey söylemedim aynı seviyede degiliz dedim sadece bunu istedigin şekilde yorumlayabilirsin ama yorumladıgın şekil benim söyledigim şekilde olmaz. kaldı ki pek açık ifade edemedim galiba kendimi ; seninle tartışmak istemiyorum demek istiyorum her ne kadar saldırgan cevaplar versende girmicem seninle münakaşaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...