Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AstroPop (çağın oyunu)

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Aşağıda ss'lerini gördüğünüz oyun Pop Cap Games şirketi tarafından üretilmiş olup 21. yüzyılın en mükemmel oyunu olarak günümüze damgasını vurmuştur.
1-Dünya'da 15 milyon civarı ofiste yüklü olduğu sanılan AstroPop oyununu 1 Milyar civarı insan oynamaktadır.
2.İngiltere'de yapılan araştırmalara göre ofiste AstroPop oynayanlar işlerinde daha başarılı oldugu görülmüştür.
2-Bir başka araştırmada ise ofiste astropop oynayanlar iş süresinin %90 ını bu oyuna vermektedir.Sanıldıgının aksine bu süre iş kaybına neden olmamakla beraber çalışana hız ve zeka kazandırdıgından dolayı verimi arttırmaktadır.
3-Çin'de büyük rekor bu oyunu 38 saat durmadan oynayan Chang Zui-Lang adlı işadamıdır.Yani oynamaya başladıgınızda 5dk'lık 6 dklık rekor kırdım diye gelmeyin :P
4-Güney Kore'de 48 kişi bu oyunu oynarken vefat etmiştir.Onun için kendinizi fazla kaptırmayın.
5-AstroPop çok hızlı bi şekilde yayılmakla beraber ülkelerin kalkınmasınıda hızla artırmaktadır.Amerika Instutito of Massachussets'in yaptıgı araştırmaya göre bu oyunu oynama hızı direk ülkenin kalkınma hızıyla dogru orantılıdır. denmiş.
6-Pop Cap Games şirketi Ceo'sunun yaptıgı açıklamaya göre bu oyunun bir başka versiyonu çıkmayacakmış.Zira bu oyunu geliştirmek şu ana kadar hiçbir mühendis,coder vs. nin harcı değilmiş.Belki 22.yy ın başlarında ilerleyen programlama teknolojisiyle yeni adımlar atılabilirmiş.
7-bu yazılanların hepsini ben sıktım.

Download AstroPop
[spo1=DL sitesi hakkında]Siteye tıkladıgınızda altta free tuşuna basın.Daha sonra bir saniye geri sayımı göreceksiniz.o süre bitince link çıkacak ona tıklayın indirin.[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 24 Mayıs 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
pop cap zaten hepimizi ele geçirecek! nedir ya bu çılgınlık, annem kendisini Zuma'ya verdi.

senin yine iyi
bide babam verdi benim kendini zumaya.
zaten günlerim popcap deluxe oyunlarını pack olarak çekmeme ve zumayı yüklememe lanet okumakla geçiyor. üstüne zumayı yazan şahsın yedi sülalesiyle ilgili ilginç fikirler üretiyorum.
siz siz olun zinhar zuma neyin çekmeyin.

çekmiş olduğum paket dahilindeydi bu oyun, gayet güzel, eğlenceli falandır. ama benim bu tür oyunlara bağışıklığım olduğundan yarım saat kadar dayandı:) ama eğlenceli yine de.

[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Lamerlere cevap yok!

[Bu mesaj Heffer tarafından 24 Mayıs 2005 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 24 Mayıs 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
pop cap zaten hepimizi ele geçirecek! nedir ya bu çılgınlık, annem kendisini Zuma'ya verdi.

abi bu nasıl bi cümledir ya :D karnıma ağrılar girdi :D kanka yanlış anlama ama türkçenin cilvesi işte..''annem kendisini Zuma'ya verdi'' abi çok pardon ama çok komik geldi bi anda bu cümle ya :D[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 24 Mayıs 2005 19:01 tarihinde demiş ki:abi bu nasıl bi cümledir ya :D karnıma ağrılar girdi :D kanka yanlış anlama ama türkçenin cilvesi işte..''annem kendisini Zuma'ya verdi'' abi çok pardon ama çok komik geldi bi anda bu cümle ya :D

geçin dalganızı
sizin anneleriniz zuma neyin bilmiyor daha.
dua edin hiç öğrenmesinler
yoksa siz de kaybolursunuz
*!abartır da abartır*

popcap.com dan çekilebilmesi lazım. torrent sitelerinde paket halinde mevcut, emuleda falan kesin vardır. böyle cdkeyli falan. l
ayrıca kim ne der bilemem de, arcade türüne daha bi yatkın iseniz reflexive oyunları daha güzeldir. örnek vermek gerekirse crimsonland verilebilir.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...