Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

said:
BullDoG, 09 Şubat 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
sevgili dinleyicler size kadıkoy/ziverbeyden sesleniyorum burda hav kosuları kotulesmeye basladı ainden bastrıran kara yavas sekilde yagmayadevam ediyor

Şimdi sen diyince kafamı çevirdim de fark ettim..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

msnden mesaj yağdı..

İstanbul'da okulların yarın tatil edilip edilmeyeceğine ilişkin
kararın öğle saatlerinde verileceğini'' dile getiren Karahasanoğlu,
''Bana göre, yarın da okullar tatil edilirse, cuma günü de tatil
edilmeli. Çünkü okullarda kaloriferler yanmıyor. Okullar soğuk'' dedi.

şeklinde..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir
Sosyal ağlarda paylaş

benim durumum ciddi arkadaşlar...herşey kara bağlı...geçen dönemin sonunda matematik öğretmenimiz bi ödev kağıdı verdi...50 tane soru logaritma...ve ilk hafta p.tesi yada cuma haricindeki günlerde sözlü için 5 soruluk trigonometri sınavı yapıcam dedi...perşembe tatil olsun ben cuma sabahtan ödev konusunu hallederim..ha gayret.!!!![signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar üsküdarda da şapa lapa yağıyor,yarın da kapanır bence ama o sevgili valimizin sağı solu belli olmaz yine
Cuma ztn deneme sınavım var okul yln olur helade
*!OSS ye kafam girsin*[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

[Bu mesaj Khirsah tarafından 09 Şubat 2005 13:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'da okulların yarın tatil edilip edil yeceğine ilişkin
kararın öğle saatlerinde verileceğini'' dile getiren Karahasanoğlu,
''Bana göre, yarın da okullar tatil edilir , cuma günü de tatil
edil li. Çünkü okularda kaloriferler yanmıyor. Okullar soğuk'' dedi.[signature][hline]Bamya_de_Morgoth
Sosyal ağlarda paylaş

Oha Palandöken'de Çığ düşmüş...

Çığ altında insan olup olmadığı henüz bilinmiyor. Bölgede 40 kişilik bir ekip çalışmalara başladı.
Resim

Erzurum Vali Yardımcısı Aslan Karanfil, Palandöken’de pist dışında snowboard yapan 2 kişinin bölgede kar kütlesini harekete geçirdiği bilgisinin kendilerine ulaştığını söyledi.
Karanfil, olayın Palandöken’de Ejder Tepesi’nin alt kısmında Yusufun Deresi olarak adlandırılan pist dışı bölgede, snowboard yapan 2 kişinin kayak yapması sonucu meydana geldiğini söyledi.
Bölgede arama-kurtarma ekiplerinin çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü anlatan Karanfil, şunları kaydetti:
“Pist harici bir bölgede snowboard yapan 2 kişinin kar kütlesini düşürdüğü bilgisini aldık. Şu anda kesin olmamakla birlikte kar altında bir canlının bulunma ihtimali var. Bölgede arama-kurtarma ekiplerimiz aralıksız çalışıyor.”
Öte yandan, Palandöken Turizm Merkezi’nde tatilini geçiren bir Rus gencin kayıp olduğu bildirildi. Palandöken Dağı çevresinde etkili olan tipi nedeniyle ekibin araştırmada zorluk çektiği haber veriliyor.

ntvmsnbc[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
AAL '05
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...