Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Çanakkale hakkında bi bilgisi olan var mı? Bizim teknik resimciyi anca kar fırtınası durdurur :lol:[signature][hline]Being Optimized for Nullification and Zealous Infiltration/Biomechanical Unit Designed for Destruction and Yelling

[Bu mesaj Bonzi_Buddy tarafından 19 Aralık 2004 13:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

burda deli bulut var.Annemler haberlerde duymuş.Yağarsa zaten ilk buraya yagıyor solerim ben size :)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
off çok kötü bir olay. bu sene soğuk var ancak kar hiç yok.. of of :([signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 96)
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ya kar istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuz!Okullar tatil olsun istiyorussssssss.Hiç kar yağmıo bu arada demin topicin açılış tarihine baktım nerdeyse aradan bir yıl geçmiş vay bea :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Hüznün olduğu yerde bulut,neşenin olduğu yerde ışıltı,duygunun olduğu yerde insanlık vardır
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
kesinlikle yalan olacak. yağıp yağıp duruyor. hani 1-2 saat böyleydi. pis meteoroloji..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 112)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...