Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Aksine sanki Buyuksehir belediyesi o bolgelerde hic calismiyor sanki sucu Cankaya belediyesine atmaya calisiyormus gibi bir izlenim yaratti bende..

Mesela Anayasa Mahkemesi onunnden giderken Turan Gunes i gectikten sonraki bolge resmen temizlenmiyor ama Anayasa Mahkemesi tarafinda kalan yerler temizdi..

Bu buyuksehir belediyesidnen buda beklenir gerci ya :)

Bizim sitenin kar temizleme araci sanirim yokusta kaldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Su muhabbetiniz cok komik geliyor ya.
Hayir ben de yapardim zamaninda okul tatil olsun diye. Ozluyorum hatta o muhabbetleri. Boyle kar yagdigi zaman cam kenarinda bekler butun yetkililerin bize ulasabilecegi siteleri gezerdik. Kulagimiz TV de, gozumuz camda tatil haberini beklerdik. Ayni enerjiyi ders calismaya harcasak cok sey degisirdi okul notlarimizda :P

Burada hic tatil olmamis neredeyse yillardir.
Surekli karlar altindayiz :(
Zaten tatil yapacak halim yok ya, neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

bana da komik geliyor bu kar yagsa da tutsa muhabbetleri en son lise 1 de 2 de yapardik bu muhabbetleri ama yillar gectikte karin eglenceli kismi degisip yerine cile olan kismi geliyor iste... burda da her hafta bir gun atar kar ama iyi temizliyorlar gene dakikasinda yollari... long island bu arada burasi dedigim
Sosyal ağlarda paylaş

ankaradan eskişehire yeni geldim.50 km kala yolda kar görülmeye başlandı, arabalar zor ve yavaş ilerlerken otobüs pek zorlanmadı.20 km kala eskişehir ankara yönünde trafik durdurulmuştu. eskişehir içinde ana yollarda ulaşım rahat, ara sokaklarda kar var.kar yağışı devam ediyor.liselilerin okul tatil olsun duası da öyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:
ankaradan eskişehire yeni geldim.50 km kala yolda kar görülmeye başlandı, arabalar zor ve yavaş ilerlerken otobüs pek zorlanmadı.20 km kala eskişehir ankara yönünde trafik durdurulmuştu. eskişehir içinde ana yollarda ulaşım rahat, ara sokaklarda kar var.kar yağışı devam ediyor.liselilerin okul tatil olsun duası da öyle...

sabah 7 gibi başladı eskişehirde kar akşam 6-7ye kadar aralıksız yağdı şimdi yağmıyor ama gece ne olur bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...