Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half Life 2: Deathmatch sonunda...

green_martian

Öne çıkan mesajlar

of pof alsammi almasammi orjinal die sabahtan beri dusunuyorum bea
bana bi kac tane guvenilir tr ye hl2 yollayabilecek olan site yazabilirmisniz acep bi bakicam artik
bole millet dm fln oynuyo biz hala zorluk seviyesi degistirerek oynuyoruz içime oturdu walla:([signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

peki bu DM patch'ini çekenler bi bakabilirler mi acaba maps klasörlerine mi gelmiş nereye gelmiş bu mapler... kaç adet gelmiş... bunlar acep başka bi yerlerden de temin edilemezler mi ki ne? :)

bari şu single player modlar çıkmaya başlasa da onlardan devam etsek... bu konuyu takip eden arkadaşlar varsa, haber verirlerse çok iyi olur walla...
Sosyal ağlarda paylaş

evet son fikirlerim.süper olmuş deatmatch.hele team deathmatch combine vs rebels mükemmel gravity gun ile barikat kurup arkasına bombaları sallamanın karşı takımın hepsinin barikadı aşarken bombayla öldürmenin tadı mükemmel.gravity gun ile binanın girişlerini tıkayıp tüm rebelslerin mevzi almaları falan çok hoş.en son yeni crossfire2 haritasını çektim sadece 1 tane server açmıştı o haritada epey güzel bildiğimiz crossfire ın biraz amatörce yapımlış olanı.SDK ile şimdiden acele ile yapılmışa benziyor ama ileride çıkacak modları aklım hayalim almıyor bu source motoruyla.birde team fortress:source çıksa en çok onu bekliyorum mükemmel olacak.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 02 Aralık 2004 12:09 tarihinde demiş ki:
buyuk olasilikla 2005 icinde cikicakmismismismis

natural selectionda olur 2sinden biri ciksin
ama sanmiyorum tfcnin havasini yakalayabilsin yeni tf

ns2 ciksin of off[signature][hline]Bob Kelso.10 inches.
It's like a baguette.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spartan, 02 Aralık 2004 02:06 tarihinde demiş ki:
said:
spawn77, 01 Aralık 2004 23:22 tarihinde demiş ki:
Lan üzerinde olbilirde serverlara bağlanamazzsınız o zevk sadece biz orjinal alanlara ait :)

gıcık mısın :P

Of Of spartan oyun bi güzel bi güzel bölesini görmemişsindir. Oyundan vakit bulup anca şimdi yazabildim. Orjinal almayanlara acıyorum vallahi :P

*Oyuna girer*[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...