Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyni bölmek???(davulcu arkadaşlara)

SeNseii

Öne çıkan mesajlar

müzik dinlerken her hangi bir parçada dizlerinin üstünde ellerini vurup metronom bile yapsan gelişirsin[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

hisset,çalış,iyi zamanlama :)
"Beyni böldümmü,dur lan daha 2ye böldük hıkı hass ritm gitti" gibi olma.sadece çal,çalmak için yavaş çalış bukadarı yeterli olacaktır.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 21 Şubat 2005 20:39 tarihinde demiş ki:
emin ol kimse beynini 2 dakikada bolmedi. bolemez.

+1 Ayrıca yok yetenek azim osuruk falan böle gaz msglar atmayalım :) Evet olmassa olmaz seler var ama yeteneksiz olsa zaten adam gibi bateri çalınamaz (istisnalar vardır yoktur hiç ilgilenmem):) Tek yapılması gereken sey çalışmak okadar başka hiç bir şey diğil :) Sadece bateri basında gecicek disiplinli eylenceli çalışma günleri :) (tabi bateri basında olmasada olur, hani benim gibi pedde çalışıyosanız :D)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

Obacan yetenek olmassa bişi yapamaz diyorsunda yeteneğin olupta hırs ın olmassa gene bişi yapamazsın[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Twin yapabilmek için öncelikle ellerinizin ve ayakalrınızın ayrı olması lazım.. 16 twin bile başta zor gelebilir.. Ama çalışarak, ayakları bıdı bıdı yaparak benim gibi kendinizi aşabilir ve insanları o gurultuden bıkıcak hale getirebilirsiniz :) Ayrıca twin demek sadece duz bi ritim diğildir tam tersine aslında twin şarkıda bassın ağarlıklı olması için ritmi ayaklarla tutmaya yarar asıl amacıda burud zaten.. :) Ayrıca gercekten çok salam bi ritim ve bacakların üst arka kasını ister :D[signature][hline]Blind Guardian

Sosyal ağlarda paylaş

İyi diyosunda dayı, ben cazcı diğilim :) Diğerlerini bilemiyorumda valla ride kullanmayı severim sadece bıdı bıdı diye böle deli twin giderken pek kullanmam :) Ama tabi sweet child of mine ın baterisini çok severim nakaratlardada paso ride vardır ehue :) Tüm bateri çalan patilere selamlar başarılar[signature][hline]Blind Guardian

nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??

Sosyal ağlarda paylaş

Beyni bölmek twin ne alaka bence twin ayaklarına eziyet etmekten başka bir şey değil bilmiyenler için çalınan şarkının nüasnını bozan birşey bilen zaten Black Metal ci olup çıkıyor :)[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
rise! rise and become relevant!

eğer hiç davula meraklı/eski davulcu arkadaş kaldıysa (yaş ortalamamız malum) sorum onlara. el-ayak koordinasyonunu hızlandırmak ve ayrı vuruşlar yapabilmek için kullandığınız alıştırmalar var mıydı önerebileceğiniz?

yaşlandıkça ergen şeylere daha çok merak salar oldum. tekrardan davulla oyalanmaya başladım. maruz görün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...