Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

in The Lands of Middle Earth...ONLiNE...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

30 dakikadan sonra anca bulabildim FAQı :p

http://www.middle-earthonline.com/index.php?page_id=51#characters13

2005 ten öncede olabilir diye geçmişler..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Is there Player vs. Player content?
Yes, we are dedicated to allowing player versus player conflicts in a way that is consistent with the world of Tolkien.
--------------------------
What happens when your character "dies"?
Character death is something that we are taking very seriously. We are discussing a few ways to handle this, all of which stay true to Tolkien
---------------------------

eheh
her halde bir kere öldümü karakter,efsane olarak mezar taşı kalıcak orada ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yazış bi oyun olacağa benzer. Zaman değişmeyecek mi? Oyun bi süre sonra bitecek mi? Yada hikayeye alternetif mi (bööğk) sunacak nedir. Filmle başlayan LotR çılgınlığını sömürmek için yeni bi halka gibi.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

swg yazış oldu soe nin zarar etmeye başlaması an meselesi
bu oyuna gelince bu oyunda pvp yoktu sonrada ekliyecez dediler iyi birşey çıkacağını zannetmiyorum[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Hayal kırıklığı olma potansiyeli yüksek.

İnsanların akıllarında canlandırdığı oyuna ne kadar yakın olursa o kadar sevilir(bittiğinde).

Ama genelde bu az rastlanan bi durum.

Benim korkum o eşsiz dünyayı ve hikayeyi afedersiniz piç etmeleri.[signature][hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

yuzde yuz hayalkırıklıgı olucak nedenmı

Playerlar SORCERER yada NECROMENCER olabılıcekmiş LOL
hatta sorcerer olulerı dırıltebılıcekmiş yani buyucuelr var bababa
benım hatırladıgım anor ateşini ve gızlı alevı sadece Valar ve Maiar kullanabılıyordu ınsanalr ne zman buyucu olmaya başladılar sebep olarakta Numenor un bılgısı gosterılmiş buyuye ulan hayvan herifler bıraz tutarlı sallasaydınız bari numenor ne zaman buyu yaptı o zaman aragorn un fıreball atarak dolaşması lazım şifacılık desen anlıycazda sorcerer ayıp oluyor
oyun bence hayranlardan buyuk tepkı gorucek LOTR ıle fılmle tanışıp Sılmarıllıon fılan bılmıyenlere yutturabılırler ama gercek Fanatikler yutmaz bunu orta dunyada buyuculer varmış LOL[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

valla once wow derim..bunu ilk defa duydum ama fena degil gibi...Yalniz tam olarak bi somuru vakasi olma potansiyeli yuksek..Sierra bok gibi para kiracak bu kesin.[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

ohaness! Grafikler suppreme!! Hemen alacam çıkınca![signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
2005 te cıkıyor mus fakat söliym Oyun ertelendi normal senesinden biliyosunuzdur cunku iste aynen viktoruyn dedigi gibi sikayetler yagdi sonra adamlar bildigimiz gibi dunyayi yapmaya kara vermisler ama gailba ilk cıkan pakette eriador olucak inanilmaz buyuk bi dunya yapmayi planliyolar detaylari ve bütün gizemleriyle sonra expension packlerle harad rhün mordor fln yapicaklarmis büycülük olayi düzeltilmis öle elindne fireball atan olmicak[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 24 Şubat 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
kitapta bahsetmiyor olabilir pek ama elfler de şaklabanlık yapmıyor büyü yaparken.

Muhgaha lethe güzel yazmissin evet var :) uehau bi an düsündüm 3 5 elf toplanmis bakın simdi dönen portakal büyüsünü yapcam dio sonra basliyo 3 portakali cevirmeye basliyo :P[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

eq2'de grafik varda ne oldu?çok kötü bi oyun yani öyle böyle değil.pvp olmayan mmorpg olmaz olsun..o zaman niye online oynayıp aylık para veriyorum?alırım single player görev yaparım sürekli[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bakın ne diyorum size grafik önemli ama Ortadünya haritasi butun gercekleriyle olacakmis (YANLIZ) kitapla birebir sanirsam

yani demek istedigim Cadilar diyari angmardan tutun haradin city of corsairs ina kadar tutun zati zungur bütün hersey olacakmis.. söliym Bekleyemecem...[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

Release date: "sometime in 2005" (see 2.2)
Start of Beta: not announced, no signing up (see 2.3)
Costs: buy the game and a monthly fee for the "usual" prices (See 2.7 for reasons and estimates)
PvP/PK: There will "consensual" PvP which may mean many things (see 3.9)
Initial release: "only" Eriador containing the Shire, Rivendell, Moria, the Grey Havens etc. The rest of Middle-earth will be released through expansions (see 3.1)
Playable races: Elves, Dwarves, Men and Hobbits each with classes, subclasses, vocations and backgrounds giving a HUGE variety of choices. (see 3.13 and 3.14)
Evil races: Orcs and such will not be playable in the initial release (see 3.13 for all the reasons).
Death/defeat: You will not die but will only be defeated (see 3.4)

Magic
The five Wizards are off limits as player characters.
The profession "Wizard" is not available to players.
Hobbits cannot use innate magic, but they can wield magic items.
Elf, Dwarf and Man can use innate magic to some degree or another, but they each have their own style of magic.
There are magics greater than what these races can use that are off limits and out of bounds of player characters.
The number of magic-using professions will be less than the number of mundane professions.
Magic using professions can and should use mundane skills as well.
There are heavy costs to innate magic.
Magic items, words and songs are more common than "innate" magic. However, major magic items are not common.
The world itself is magical.
Domination magic is corrupting.

cok ince calisiyorlar anlasilan hadi bakalim
Sosyal ağlarda paylaş

uzun sure once gormustum middle earth online ' ye dair bir yaziyi,guzel bir denge kurabilirlerse muhtesem olur.rezalet dahi olsa ciktiginda gidip alip denemeyi dusunuyorum,yeterki wizardlari playerler oynayamasin(Veya UO(origin systems) daki gibi volunteerler varken seer mantigiyla calissin bazi seyler)[signature][hline]Ranger : Bard : Eldritch : Hero (Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu ay cıkmadi heralde bi iki ay sonra cıkar betasi cıkıyomus yakında hayirlisi mail attim yapimcisina bakalim tinlamaz gerce ama belki cevap verir :)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...