Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula Camiasına bakınız.

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Nebula açıldığı günden sonrası Türkiye'de zevkle uo oynamak bitti.Snn'deki dürüst HL ler ve güçsüz ama insan seli halinde saldırı yapan Akıncılar ile oynadığımda aldığım zevki nbl da hiçbir zaman alamadım.Herkezin derdi dümüğü skill kasayım,itemlerim manyak olsun,bir kale alayım,guilde gireyim,reskill çekip lord olayım.
Oyunun asıl amacı olan zevki insanlara unutturup serverı skill,stat,item üçlemine çeken nbl staffınıda unutmamak elde değil.
Nebula asla bir olympos bir snn deki oyunun orta çağda geçtiği hissini verdiremedi.Ayrıca internet kafelerdede uo oynanması bu düşüşe bir etkendir.[hline]Yumuşatma eklerine hayır.
Biz AntiPatik'iz.UltimaTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 15 June 2003 18:32 tarihinde demiş ki:
Nebula açıldığı günden sonrası Türkiye'de zevkle uo oynamak bitti.Snn'deki dürüst HL ler ve güçsüz ama insan seli halinde saldırı yapan Akıncılar ile oynadığımda aldığım zevki nbl da hiçbir zaman alamadım.Herkezin derdi dümüğü skill kasayım,itemlerim manyak olsun,bir kale alayım,guilde gireyim,reskill çekip lord olayım.
Oyunun asıl amacı olan zevki insanlara unutturup serverı skill,stat,item üçlemine çeken nbl staffınıda unutmamak elde değil.

Nebula asla bir olympos bir snn deki oyunun orta çağda geçtiği hissini verdiremedi.Ayrıca internet kafelerdede uo oynanması bu düşüşe bir etkendir.[hline]Yumuşatma eklerine hayır.

Apache sanırım ben senı tanıyorum.Cafede senden 1 k bile ıstesek elin titrerdi .bug la magery ini gm lemıstın .[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaZmAnYaK, 14 June 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
said:
Ractamainus, 14 June 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
ya ben anlamıyorum yahu?
bu kadar küfür ne diye?
bu kadar küfür edilecek kadar kötüyse nebula da oynamak niye?

bence nebula kötü ve türevlerini demek moda oldu son dönemde...[hline]Uzak diye bir yer yoktur...

msdhas birinin atlayıp bunu diceni biliodum :)
mauha küfür rulz :D[hline]ICQ: 4435695

PAHUAUHA koptum ya :)))[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mastermage, 14 June 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
said:
Baggio, 14 June 2003 23:18 tarihinde demiş ki:
Bi tane b.ktan skill scripti yazsinlar o zaman, gmlerin ne sucu var, gecici birsey icin dunyanin insanini editliyorlar butun gun? Iyilik de yaramaz size ya, unutmustum ben player tayfasinin doymazligini ehe.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

scripter yokki bronxuda attılar :)[hline]
Selam ben Çelik,Arçelik.Ya Sen Kimsin?
Sırrı,Bekçi Sırrı.
Nerelisin?
Erzincan.
İçindenmi?
İçinden.

bronx bi script yazıyordu .10 arkını da editliyordu.[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 15 June 2003 18:32 tarihinde demiş ki:

sence bu oyun orta çağdamı geçiyor[hline]help me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...