Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barcelona vs Chelsea

Jkidd

Öne çıkan mesajlar

10 kişiyle 2-1 gollü mağlubiyet bence avantaj chelsea için...
ingilterede turu geçecektir...[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 24 Şubat 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
mourinho'nun mantığı düz mantık aslında nasıl bu kadar başarılı oldu anlamıyorum.

Anlasan Chelsea nin başında Mourinho değil sen olurdun zaten :D[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

drogba atılınca herşey bitti zaten bu maçta.neyse 2-1 iyi skor yine camp nou'da en azından gol atarak bir fark yedik.

barçalı arkadaşlar bakıyorum çok heveslenmiş sevinmişler,kolay değil tabi chelsea bu :)

stamford bridge'te geçeriz biz bu turu.2-1'lik skor avantaj bence gol yemeden bitiririz ingiltere'de maçı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mourinho iel luceescu nun akrabao lma şansları var mı? yada herhangi bir kan bağı? olmadı ruh ikizi :-P

Maçın başıdna ofsayt diye kesilen bir pozisoyna bir de drogba nın karşı karşıya kaçırdığı poziyonlar gol olsaydı chelsea 3 defa gelip 3 ünden de golle dönecekti. İngilterede barçanın işi zor chelsea nin bu sezon en fazla elde ettiği skor 1-0 :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
caydanlik kulpsuz olur mu? marine medicsiz olur mu?
arbiterla dondursanda, firebatler yakar beni...
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Barça orada da alır. çünkü chelsea nou campta barca nasıl oynadıysa chelsea de öyle oynamalı. hücum adamları konusunda barçayı zorlayabilir diyeceğim robben ve duff var. barçada ise tam 6 tane, 2 tanede yedek var. bu 8 kişi dünyadaki en iyi hücum oyuncularından oluşuyor. Yani gol atmaları zor olmuyor.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...