Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

global market search?

Sam

Öne çıkan mesajlar

lol yok böyle bişi, geçen ay dükkanlarda aradığım eşyaları bulamamaktan fenalık geçirip oyuna ara vermiştim, şimdi döndüm baktım ki şehirlere global market search diye kompüterler konmuş. büyük bir hevesle atıldım amma velakin meret aramada takılıp kalıyor sonuç çıkaramadan, çalışmıyor mudur nedir, sırrı nedir olayın? bilen varsa anlatsın da muardıma erdirsin beni.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Açtılarmı city vendorları? Bana fenalık gelmişti exansion çıktı en önemli feature 6 ay gecikti.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

alien invasion gerekiyormuş kullanabilmek için.. püüü.. niye koyuyorsunuz ki classic'e madem kullanılmıyor, ekranda poligon yükü oluşturuyor sadece..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

AI güzel bisi abi .. İlac oldu bana valla o shoplar.. Ortalama 5-10 milyona satılan bisiyi ornegin perennium blaster 'ı alıyorum 2 milyona satıyorum shopta 6-7 milyona.. Gecen de 220 lvl bi MA 94 ql Mantis arıyorum die bagırıp duruyodu .. Gittim buldum 1 milyona aldıgım parcayı 4 milyona aldı adam benden , adama yanlız bana biraz zmn ver ayarlıyorum simdi dedim ; hoca nerden buluyosun dio bana :D Baktım AI lvl 7 bi tarafımla güldüm ..[signature][hline] -VA-

[Bu mesaj kath tarafından 24 Şubat 2005 05:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

güzeldir elbet de "beleş sirke baldan tatlıdır" demiş atalarımız.. :-)

bari kullanmaya çalışınca uyarı çıkarsa "go jump off a cliff you freebie" diye, o eksik..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...