Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asim Can Gunduz-Boku Yedik

Petrus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar boyle bi sarki vardi eskiden belki hatirlayan vardir ama hicbiryerde bulamiyorum elinde cdsi veya kasedi olan bi arkadas yardimci olabilirse cok sevinirim[signature][hline]Fastest Swimmer of Turkey..
Savaştaki ölüm korkusu düşman kanını tadana kadardır...
Tayla Nomax
Sosyal ağlarda paylaş

bendede vardi kasedi ama kayboldu iste sorun orda :P album cok kotu bi albumdu ama b.ku yedik dedigin gibi ilginc bi sarkiydi hehe arkadasim bi goz atabilirsen kasedi bulmak icin minnettar kalirim[signature][hline]Fastest Swimmer of Turkey..
Tayla Nomax
Sosyal ağlarda paylaş

inanaılmaz yetenekli ama turkiyede harcanan bir adam

o albumdeki sarkı sozleri sarkılar fln sok sağlam değil ama sololar ve altyapılar bomba!
hele keriman abla mı ne bir şarkıda bir solo yardırmış abi kopuk[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
follow the energizer tav$ani
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamla muhabbetim var benim.
marmaris'te barı vardı , böyle artiz artiz konuşurdu.
bir gün konser veriyodu işte.

sevgili arkadaşımdan bu şarkıyı çalmak için izin aldım ve hepinize selam var diyip tears in heaven çalmıştı hatta eric clapton'a gönderme yapıp.

şarkı arasında da parmağını öptü , gökyüzüne kaldırdı ve dedi ki ;

"god , you're cool."

çok gülmüştümya eheh.[signature][hline]valandil ownz j0o!
i said, lord, take me downtown,
i'm just lookin' for some tush.
WoW - Kelvin , the Human Mage.
Sosyal ağlarda paylaş

Gitaristliğine lafım yok zaten Amerika' da bir yarışmada dereceye falan girmiş ünlü birisinin gitarını hediye etmişlerdi diye hatırlıyorum. Şimdilerde ne yapar acaba. Hiç ortalıkta gözükmüyor.

Bir de adam b**u yedik şarkısı yüzünden albümü kaydettikten 2-3 sene sonra piyasaya sürebilmişti. Yayınlanmasına bir türlü izin verilmemişti.[signature][hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bide türk kızları vermiyor diye bir şarkısı vardı bu adamınki yani o kadar olur :)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Numb, 11 Şubat 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
ahaha bide türk kızları vermiyor diye bir şarkısı vardı bu adamınki yani o kadar olur :)

heheehhehe
hala yokmu ya bu kasede veya cd ye sahip olan biri lutfen acin eski cekmeceleri belki biyerde gizlidir :)[signature][hline]Fastest Swimmer of Turkey..
Tayla Nomax
Sosyal ağlarda paylaş

Kendisi çok yakın akrabam olur. 1 senedir falan marmariste bulunuyor. Acaip iyi bir insandır. Amerika'da büyüdüğü için oranın havasını taşır hep. Deli dolu bir adamdır yani acaip severim. Fakat marmariste olduğu için göremiyorum. Tarzı farklı olduğu için burda tutmadı. Bana gitar öğretmek istiyor ama hevesim yok :P.

Boku yedik parçasını severdim küçükken. Acaip gülerdim.
Keriman teyzeyi falanda ailedendir, parça ona yazılmıştır :)[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 23 Şubat 2005 07:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 23 Şubat 2005 07:24 tarihinde demiş ki:
Kendisi çok yakın akrabam olur. 1 senedir falan marmariste bulunuyor. Acaip iyi bir insandır. Amerika'da büyüdüğü için oranın havasını taşır hep. Deli dolu bir adamdır yani acaip severim. Fakat marmariste olduğu için göremiyorum. Tarzı farklı olduğu için burda tutmadı. Bana gitar öğretmek istiyor ama hevesim yok :P.

Boku yedik parçasını severdim küçükken. Acaip gülerdim.
Keriman teyzeyi falanda ailedendir, parça ona yazılmıştır :)

akrabansa kesin cd si vardir sende :)[signature][hline]Fastest Swimmer of Turkey..
Tayla Nomax
Sosyal ağlarda paylaş

pek fazla şarkısını dinleyebilmiş değilim ama konuşma üslubu ve gitaristliği bakımından severim kendisini; bir ara awesome gitarları diye bir reklamı vardı, oturup baştan sonra izliyordum her gördüğümde keyifle, başka da tv'den satış reklamı izlemiş değilim öyle özellikle oturup.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...