Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AA DC F?? ıı... 5 üzerinden verseniz?

kaleidoscopic

Öne çıkan mesajlar

üniversiteye girdik diye seviniyorduk ama final notları açıklanınca fikrim nedense değişiverdi:) şimdi bir adet vize olduk, 100 üzerinden güzel bir not verdiler. sonra finallere girdik, iyi olanı çıktı şıçtığım çıktı(daha iyi olanı açıklamadılar ya neyse:)) finallerden ne aldığımı bilmiyorum. ama vizenin %40ını finalin %60ını alıp kafalarına göre bir not veriyorlar BA DC falan diye. sonra onlar bir şekilde 4.0 üzerinden güzel bir ortalamaya dönüşüveriyor.
bu olay nasıl olmakta?? İstanbul üniversitesi ingilizce iktisat bölümüm.
bu arada türk dilinden kaldım, benle aynı kaderi paylaşanlara metin olun demek istiyorum, yazın görüşecez artık.....[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
AAL'05 Üyesi
Sosyal ağlarda paylaş

biricik üniversitemde herkes ve herşey kafalarına göre takıldıkları için hayatımın belki de en iyi tarih sınavından DC alabiliyorum. ya da hoca dayak yememek için ödev yapanlara 10 yapmayanlara 5 puan ekleyebiliyor
ya da ilk dönemdeki 7 vizemden sadece 3ü internettte. ducaçlama gidiyor yani. teknik olarak nasıl onu merak etmekteeyim.
lisede ne güsel hallediyorduk üniversite bozdu:-)[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
AAL'05 Üyesi

Sosyal ağlarda paylaş

bizde anladığım kadarıyla düşük harf diğerinden önce geliyor. bu durumda AA BA BB CB CC DC ve tabii ki F var. bir de DD varmış ama DDye gelene kadar Fyi alıp kalıyormuşun.
buna göre AAya 4 der isek
BA=3.5
BB=3
CB=2.5
CC=2
DC=1.5 ya da şartlı geçme olmakta...
hmmm birşeyleri kaptım sanırım[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
AAL'05 Üyesi
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi hoca kafasına göre verir zom olur kalırsın. ahanda açıklama. ünv son sınıf öğrencisiyim bundan da ötesi yok...

sen çalışacan işte yapacağın odur. ortalama yapmaya kasmıyorsan, her dersten 40 gibi bir not alıp geçersin işte (bazı derlerde 40 AA demektir gerçi ama :D)

sen biraz takıl anlarsın olayı :D[signature][hline]Morotetori Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

bizde fd var,0.5
bi dersten fd aldıysan sonraki dönem hem o dersi,hem de bağlantılı olduğu dersleri aynı anda almana yardımcı oluyo,sonuçta gene kalmış oluyosun
ff alınca bağlantılı dersleri alamıyosun,direk kalıyosun=)
ff 45'ten aşağısı
fd 45-50 arası bizde
49'dan fd'de bırakan fizikçimi de arada kınadığımı belirtmek isterim=))[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

eheh borbag şahmerandan kaldın mı?naptın sen ya,adamın dersine gir yeter,zaten 30 yıldır aynı soruları soruyormuş,bu arada ben de ist üni ekonometri 2 ve u dönem 9 dersimden 7 si F,iyice saldım,kaldım yane[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...

[Bu mesaj December_Flower tarafından 21 Şubat 2005 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 20 Şubat 2005 23:27 tarihinde demiş ki:
ee veya de fln olsun 0.5 olsun derse giripte sınavdan kalanlar ee alsın hiç gelmeyenle ayrılsın fln

vf var bizde, finale falan girmeyen vf alıyor
tamam işte ayırdılar ff'lik adamla finale girmeyen adamı :)[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...