Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Futbol Turnuvası (final cut)

Duke_Guybrush

Öne çıkan mesajlar

Lol ya, umrumda degil tamam ne dusunursen dusun, bi daha da deger vermezsin. Oss'yi degil de allahin topunu tepmeyi veya sizin hakkimda ne dusundugunuzu takacam sanki ben ehe, kiviriyor uyduruyor diyorsan uyduruyor olayim, sorun degil.

Iyi maclar size, FB takimina basarilar.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 13 June 2003 20:10 tarihinde demiş ki:
Lol ya, umrumda degil tamam ne dusunursen dusun, bi daha da deger vermezsin. Oss'yi degil de allahin topunu tepmeyi veya sizin hakkimda ne dusundugunuzu takacam sanki ben ehe, kiviriyor uyduruyor diyorsan uyduruyor olayim, sorun degil.

Iyi maclar size, FB takimina basarilar.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)

Burada bahsedilen "Allahin topu" blaQmi$..:)
Mitre'ler alinmasin lutfen :)[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 13 June 2003 20:25 tarihinde demiş ki:
wiş anana avradına sayacam şimdi zor tutuyorum kendimi, muhattab olma benle bu kadar söylüyorum, alakam yok, umrumda değilsin, arkadaşım da değilsin, dop mop git babana söyle o lafları.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Muhattab olunmayacak adam oldugunu gosterdin zaten bu mesajinla..Aman ariza tiplerle alakam olmaz zaten..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 13 June 2003 20:30 tarihinde demiş ki:
Oh be defol git. Ignore'ladım ayrı bıdı bıdı yaptın, açıp sus dedik, ayrı bıdı bıdı, neyseki forumlarda şov yapayım diye konuşmassın artık. Üzerimden büyük bi yük kaLktı, nası rahatladım biLemessin sağolasın..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Sen daha ne dedigini bilmiyorsun.Bu OSS stresi fazla koymu$ sana..Neyse ben daha bir$ey demiyorum.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Wi$; gunde 7-8 saat ders calistiriyorlar o yurtlarda, zaten yapacak birsey de yok baska.. 4-5 gun orada kalip bir de orada isledigimiz konulardan sinavi adam gibi gecersem oldukca iyi olacak benim icin, bir saatlik bir tepuk maci icin de bir gununu kaciracak degilim onun, sry. Pazar aksami F1'i bile seyretmeyecem orasi icin, ama gelip top oynayacam orda, ehe yok sagol. Praw bir persembe-cuma lafi etmis ben onu mac gunu sanmisim, olay bundan ibaret.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Sosyal ağlarda paylaş

abi nassı gelcez teeeee bostancıya? Avrupa da Beşiktaş EN merkezi yer karşıdan tek vapur avrupadaysan sorun yok Bostancı TEEEEEE nerde[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bostancı şahane olur. ben de ayarlayabilirim orda. üstelik 2 sahalı falan yerlerden ayarlarıs şahane olur. bostancıdan da karşı tarafta taksim-mecidiyeköy-beşiktaş-şişli-bakırköy-adalar a vaısta var. anadoluda oturanlara da sorun olmaz bence.ne dersiniz halledelim mi? hatta isterseniz günü de değiştirebiliriz madem gün kötü flm diyosunuz. cevaplarınızı yazın[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...