Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Futbol Turnuvası (final cut)

Duke_Guybrush

Öne çıkan mesajlar

ne demek yakın bi yer olsun ya :) merkezi bi yer olsun işte... Herkesin bileceği... Saçma sapan Ferahevler falan olmasın da...[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Duke_Guybrush, 12 June 2003 02:02 tarihinde demiş ki:
BJK Kadrosu:
-----------------
1-goodness [GK]
2-bLaQ
3-silthanas
4-gawain
5-jacabo
6-prawler
7-raider

8-tharkas

eahuaeu tamam biliyorum muhteşem futboluma tapıyorsunuz bensiz edemiyorsunuz ama arkadaşlar ehuahue blaq bir taş attı kimse çıkaramadı :) ben ankaralıyım 1 maç için ist e mi gelcem :) siz 8 den sonna karşıya geçilmez diyorsunuz ehuae
Sosyal ağlarda paylaş

beyler böle sonradan gelip içine sıçmak gibi olmasın ama 2 şey söleyecem...
1- 4 takım olması daha mantıklı...çünkü 3 takım olunca olay nassı olacak merak ediorum...ama 4 takım olursa....mesela gs-fb yapar bjk-ts yapar...kazananlar da birbirleriyle oynarlar...bölece şampion ortaya çıkar..hem de 3 maç üzerinden olmuş olur uzun sürmez...

2-galiba anadolu yakasında oturanlar daha fazla war...Eğer anadolu yak.da yaparsak ben ayarlayabilirim...göztepe et lok.un arkasında....ya da avrupa da olacaksa da merkezi herkesin rahat rahat ulaşabileceği bi yerde olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

4saha olayını halledelım
TS li olmak sart deıl butun yedekler gelsın yeter maksat 4uncu takım
varmı avrupada ole bır yer?[hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 12 June 2003 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

serdar ben Mysterio pardon bakamadım bu foruma ben gelicem yani kesin GS deki yerimde tepe tepe büke büke s**e s**e oynarım zuhahu.

bu arada Brad benim kuzen birlikte gheliriz 4. takım da olsun zevki çıkar toplam 6 maç yaparız çift halı saha bulunursa 3 saatte biter.. ama fazla olur :) neyse bakarız.

HALI SAHA ANADOLU YAKASINDA AYARLANSIN ÇOĞUNLUK BURADA DEMOKRASİ BÖLE DİO VALLA :)[hline]Yasam,ölüm,hirs,sevgi,ask,para,mutluluk,fakirlik...
Unutmayin...
Oyun bittiginde SAH ve PIYON ayni kutuya konulur...

- Mysterio
Sosyal ağlarda paylaş

artık her şey ayarlanmiş ama olsun bende bir fikir verem dedim buna olmasa bile başka karşilaşmalar için bole GS,FB,BJK gibi olmasada ınsanlar burdaki arkadaslari ile bir takım kursalar taraftar grubu oluştursalar vede maç yapsalar takımlarının adını koyup buyuk baskanlarını secseler cok daha eglenceli olur gibi gelıor bunun ornegi FTUFF oluşumu olan http://ffl.ftuff.com'da gorulebilir pepelek'de bu yapıya sahip bir site inşallah turnuva olmazda ankara ve istanbul'da lig olur birinciler kupa için yarişir gol krallıgı olur..
inşşallah yazdıklarım okunur ;][hline]longlive... longlove...
"face your fears"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...