Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spysız KaZaA

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

Nereden bulabiliriz acaba? Lite ötesi Lite vardı bir reklamında no spy diodu bir indirdik o da spy lı çıktı ne yapacağız? Ares güzelde çok geniş bir kullanıcı kitlesi yok. Ares te aradığım şeyi bulamadığım oluyor. Eskiden KaZaA kullanırdım sanki daha iyiymiş gibi geldi...

Tavsiyelerinizi bekliyorum...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Firefox Kullanın
Sosyal ağlarda paylaş

overnet diye bişi vardı, kullandım bi ara google dan bak istersen, bulamazsan aksam evden yollarım mail verirsen[signature][hline]-2 kişi birbirini sever, kavuşursalar mutluluk olur
-1 kişi sever ötekisi kaçarsa aşk olur
-2 kişide sever kavuşamazsa işte ozaman efsane olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

O overnet dediğiniz programın esas adı edonkey2000 bizzat indirdim ve sayesinde pc me bi sürü spyware ve adware bulaştı,aman diyorum siz siz olun yüklemeyin.Bende eskiden kazaa kullanıyordum ki bence en iyisiydi.Çoğu p2p programlarında spware ve adware var.Internet security veya anti-virüs porgramları olmadan yüklememek lazım , bir defa pc ye girdi mi kaldırması çok zor bir olay.Shareaza yı da yüklemeyin derim.dc++ var spyware ve adware yok ama pek beğenmedim doğrusu,tek tek kullanıcılara girip bakıcaksınız hangi dosya var sonra sıra bekleyeceksiniz fln.[signature][hline]Arloth Gregorn Orc/Warlock "You shall burn in flames"...
dL|Chavez/Damne[dL]egion...
Sosyal ağlarda paylaş

kazaa lite'ın, kazaa lite resurrection diye bi muadili var şimdi. yalnız ilginç bi şekilde eski kazaa lite çalışmıyor o kurulduğunda. kazaa lite ı çalıştırmak istediğinde yine resurrection açılıyor[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 07 Şubat 2005 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Limewire kazaa çok benziyor kullanım biçimi ve tarz olarak, tavsiye ediyorum.Daha öncede dediğim gibi bi defa pc ne spyware girdimi kaldırması çok zor arkadaşım,bu ayki chip dergisinde programı nasıl kaldırabileceğin hakkında bazı ipuçları yazıyor okumanı tavsiye ederim ama çok büyük bir şey bekleme bence.[signature][hline]Arloth Gregorn Orc/Warlock "You shall burn in flames"...
dL|Chavez/Damne[dL]egion...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...