Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frp tarzı oyun arıorum

Hardter

Öne çıkan mesajlar

traditional rpg oyunu kastediyorsun sanırım frp dediğine göre.
fallout, baldur's gate, ice wind dale serisiyle, planescape torment, knights of the old republic, neverwinter nights ek paketleri seni baya bir idare eder.
yeni oyunlardan istiyorsan vampire the masquerade: bloodlines alabilirsin.
bir de kotor'un devamı çıkmış, ilkine benziyor mi hiç oynamadım. ama benziyorsa o da alınmalı :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlizarD, 17 Şubat 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
diablo da alabilirsin hem kolay hem zevkli ama adam kesmek sıkarsa seni bilmem bütün oyun boyunca adam kesersin ama çok zevklidir

Adam FRP isteniş sen FPS söylüyorsun :yapma:, ayıp ayıp.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

diablo bir fps deildir...bende diablo yu öneririm...hatta istersen birlikte bile oynıyabiliriz..öyle bi topicimiz var oraya mesaj çekmen yeterli...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

öğhk diyorum hem FPS hem frp denen diabloya :d.. olsa olsa tps olur.
öyle bulmaca fln çözerim diyorsan prince of persia yı dene.. (ha ben almadım almam o kadar rezil geldi ama belki seversin sen)
olmadı en kral rpg olarak "seasons of sakura" ve "true love" derim.. yeni dğeiller.. ama oynamamış olma ihtimalin var ve ikisindede yaptığın her hareket oyunu etkiliyor :D.[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 17 Şubat 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Diablo FPS'nin hası.

Dark side is tempting: ama hayır dayanıcam ve imza yapmıycam.

fps=first person shooter, yanı birincil bakış açılı saydırmaca, doom gibin.

Ha öneri olarakta yeni cıkan kotor 2 veya eskisi ki oda bi yıllık bi oyun kotor1, Baldurs gae demeye gerek yok sanırım, Arcanum var bulmaz zor ama bulursan kaçırma cok güzel bi deneyim. Vampire Masqurade:bloodlines, böyle güzel atmosferli rpd oynamadım ben acıkcası onanması gerekli, yşien bulabilirsen vampires redeption. cok eski oyunlar söylemek istemedim ama son zamanlardada adam gibi crpg cıkmadı.
[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Cuce tarafından 17 Şubat 2005 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya FPS'nin açılımını ben de biliyorum, anne karnında FPS oynardım ben. Bir iğneleme yapayım dedim anlamadınız :|.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 17 Şubat 2005 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

FPS işte o banane banane :).

Ben c-rpg/frp diye anca bunlara seslenirim: Fallout, Icewind Dale, Ultima, Ultima Underground, Neverwinter Nigths, Baldur's Gate vb..[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 18 Şubat 2005 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...