Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sunucuda sorun mu var?

Sam

Öne çıkan mesajlar

ben bağlanmadım hiçbirine de acaba başkaları da aynı durumda mı diye merak ettim, halbuki açık olduğu yazıyor sağ üstteki linkten gelen sayfada..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen banlanmışsın, cheater seni :)
Server kapalı şu an.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

e kapalıysa açık yazması yanıltıcı bu durumda, ben sistem otomatik sanıyordum.. :-)

mame sunucusu da kapalı, boşuna kapamış oldum e-mule'u, tüh.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence nedeni, adminlerden sadece wastiee ilgilendiğinden ve o da çok ilgilenmediğinden makinalara arada reset atıldığında soldat sunucularının açılmasının unutulması, başka hiç bir sebebi olamaz. Geçen seferde de böyle uzun kapalı kalmıştı sonra wastiee geldiğinde tamam açıyorum demişti. İlgisizlik bence başka hiç bir şey değil.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...