Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hellboy

Head

Öne çıkan mesajlar

@lathspell: sabonun dediği gibi olmaz öyle şey çünkü hellboy zaten zvar olan bir çizgi roman ve çizgi romanında hiç bir zaman öyle olmuyor :)

filmi beğenmeyenler utansın diyorum başka şey demiyorum :P[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

Kazaa'dan avi olarak indiriorum ama kalite kötü hdi hayırlısı bakalım[signature][hline][spo1=Aç beni :P]İmzamdaki beynini yedirmek isteyenleri sayısı 78 olmuş . Ne çok beynini yedirmek isteyen varmış :P
Bu zamana kadar bunlar bu kadarmış biz bilmiormuşuz...[/spo]
Beynini yedirmek isteyen tıklasın http://kevan.org/brain.cgi?devhochi
[ quote ]xueshen, 13 Ağustos 2004 01:42 tarihinde demiş ki:
heheheheh ben 190 pingle combo yapmış adamım hehehhee[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

yaavv kusura bakmayin tepkim icin ama hich bir uyari olmadan pat die filmle ilgili yorum yapanlara nasil tilt oluyorum..
basliga bakiosun spoilerla iglili bi uyari yok basliosun okumaya hizlida okuosun sona bi bakion filmin sonuyla/filmin gidisatiyla ilgili bi iki cümle sona ya sabir diyip devam ediosun bi iki tane daha ee ne anladimki simdi.. yapmain sunu aiptir..[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çizgi romanını okumamıştım, hikayesinide hiç bilmiyordum. Film sayesinde konuyuda, karakterleride beğendim.

Ama Hellboy'un kötü hali muhteşem duruyordu. Yani çizgi romandan bağımsız olarak çekilse güzel olabilir :) Yada direk Diablo'nun filmi çekilse dahada güzel olabilir :D.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

çok yalan bi filmdi :) hemen saldırmayın durun!

yazıda spoiler var ara ara ondan izlemeyenler okumasin, spoiler şeysinide kullanamadim bi butun yazdım yazıyı aralara sıkıştıramadim onu pardon..

birincisi filmin başı super, hatta ikincisi cekilecegine filmin ortasından kesip yenisini çekseler daha iyi olur, cunku ortasindan sonra olay kopuyor ne biliyim bazı karakterler cope atılıyor bir anda iaşk ucgeni olusuyor fln..

ama filmin aksiyon sahnelerine bişi demicem nazi herifin dovusleri cidden saglam olmuş o herifide sevdim keşke olmeseydi :)
tabi guzel dedik diye bi noktaya kadar bi yerden sonra aksiyonun boku çıkıor.. ulan yeter dogdukca dogdu bu yaratıklar diye içiniz bunalıyor, ztn bide aynı yavşak efektten kusuyorsunuz.

filmde ozellikle begendiğim sahne abraham sapiensin hatırlatma sahnesi. aynı zamanda soylemek istiorum yani sapiensi bu kadar kısa kesmeselerdi iyi olurdu herif hemen dayak yedi oturdu fln..

yani genel olarak filme ben 5 puan fln veriyorum uyarlama olarak nasi bi filmdir bilmiorum bi tane hell boy okumuşlugum var o da alakasiz bi yerden almanca bi sayıydı fln ondan bi bok bilmem diyebiliriz hellboy hakkında boccobla bone okumuş onlar bilir.[signature][hline]Do you mind if i always love you?
Sosyal ağlarda paylaş

film fena değil bence. aslında dalına göre güzel bile olabilir. ama benim sevmediğim tarz birkere. neyse ben buraya kroenen'e olan hayranlığımı bildirmek için girdim. her ne kadar nazi de olsa çok klas. çok hoşuma gitti. tarzı falan. kılıcıda çok güzel tabii. satıyorlar nette isteyen alır. ben o kadar fanı değilim tabii. neyse. ben kastım resmini falan buldum. koyiim buraya insanlar faydalansın bari.(bu arada kroenen şu gaz maskeli mazoşist adam) ay beceremedim eklemeyi resmi. birisi nasıl olduğunu söylerse eklerim.[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=llathspell ve diğer spoilercılara]llathspell senin dediğin şey olsa bütün çizgiromanın içine etmiş olurlardı.
sırf hellhound geyiğinin de sadece ilk bölüm için olması aklıma yattı[/spo][signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim
Sosyal ağlarda paylaş

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Sarper%20Yazıcılaroğlu/Belgelerim/Resimlerim/Hellboy_4.jpg
echo??
hangi resim o?:)
bi dahaki sefere bi yerlere uploadlasan sonra versen :)

[spo1=assassin]
O nazi krounenmidir nedir filmin basindaki karizmasi nedir yaa
action maction kısımlarini saymassak filmin basinda hödöhödöhödö bi giriş olmush yaa ortalik alman kayniodu bi sahnede sonrakinde bi tane kalmadi bi krounen (isimden emin dieilim) bi iki adami kesti o kadarcik :P [/spo]

o kadarda güzel deildi bana göre[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 09 Eylül 2004 01:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yani hellboy boynuzlarını torpulemese kotu oluyo anla$ılan ? Dimi ?

[spo1=Acın baken ]Kurma kolu "kendini dograma hastalıgı" olan bi adamın goz kapaklarını cıkarmı$lar dudaklarını cıkarmı$lar ( Goruyosunuz o $ekli cok cool ) . Ve bi$ey bi$ey olmu$ o yuzden kan dola$ımı yerine kum var adamın icinde .. Kalbinde de bir kurma hedesi var filmin her dakkasında onu ceviriyo sanırsam mesir macunu etkisi olabilir ya da kalbini durdurup calı$tırabiliyo .. [/spo][signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

hayır sadece boynuzlarından nefret ediyor :)

zebani olarak doğdu ama insna oldu

*!cehennemde doğdu
insanoğlu oldu
helal olsun sana
hellboy paşaaa hellboy paşaa*[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...