Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm charlar hakkında yorum !

Just4u

Öne çıkan mesajlar

Aslında her charın, her charı kesme ihtimali var diyerek başlamak doğru olur.
Rogue : pvp konusunda en avantaj'lı char. Hazırlıksız yakalama, hızla damage vurma, missletme ve kaçabilme. Party adamı değildir ama partyde tek ve en büyük faydası quest'lerde stealth olarak ulasılması zor yerleri gidip, sizi uzun ve zor bir yoldan kurtarıp, sizin için quest'e büyük fayda saglar.

Shaman : Kolay kolay ölmez, tank sınıfındadırladır ve saglam damage koyar ama iyi oyunculuk ister. İyi bir pvp ve Party adamıdır.

Mage : PvP'si en zevkli 2. char. Alliance yada Horde kesmeye gidiyorsunuz, party'nizde playerlara karsı pvp'lere renk katar.

Warlock : Pvp'cilerin en çok zevk alacağı char. Party'e büyük bir katkısı yoktur ama summon ettiği yaratık ve sizin üstünüze atacağı 30 dakika icinde olurseniz reslenebilmenizi sağlayacak büyü, özellikle öndeki tanklara yara sağlayacaktır. Ama tabi warlockun yaptıklarını diğer charlarda yapabilir.

Priest : Onlar party'nin vazgeçilmez adamları. Eğer bir party var ve priest yoksa hemen dahil edilmeli bir tane. Pvp'si fazla güçlü bi char değil ama baktınız kesemiyorsunuz, heallanıp kaçma sansınız yüksek.

Paladin : Oda party adamıdır. Pvp'si priest'tan daha iyidir. Ve ölümsüzlüğe yakın bi chardır.

Hunter : Kendi levelınız bir npc yada player var karşınızda. Sizin yanınızda'da kendi levelınızda bir pet var. Yani karşıdaki kendi level'ı 1 npc ve a playera karşı. Ne dersiniz sizce avantaj değilmi bu? Petiniz olmadan pvp'ye fazla girmemeye bakın :) . Party adamı degildir.

Druid : Druid başlarda fazla tutmayacak ama ilerleyen zamanlarda çok fonksiyonluluğu sayesinde herkesin yapıp oynamayı denemek isteyeceği bir char halini alacak. Party adamı degildir.

Warrior : Party'de önde tank olur baskada bi ise yaramaz. :) Pvp'te yapılabilir elbet ama şansınız fazla yok. Çünkü yapacaklarınız sınırlı ve bunu bilen kişiler olacka karşınızda.

Bunlar benceler. Sizceleri de bekliyorum. Eksiklerim, hatalarım vardır elbet ama bunuda sizin düzeltme ve eklemelerinizle ben sizden birşeyler öğreneceğim.

Bilgi paylaştıkça artar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede Party adamı değil yani tek başına takılabilir ama söylemek istediğim bişey var Warior u hafife almamak gerekir :) benim classım Rouge 3 tane Warior saldırdımı insan biraz kötü oluyo ehuu[signature][hline]Diyorlar ki bazen gözlerimden deliler doluşmuş bakıyor birer birer..
Sosyal ağlarda paylaş

Warlock için birşeyler ekliyim;
-dps i rogue ve mage kadar yüksektir.
-Portal sıkıntıya iyi gelir.(bide iki kişi gerekmese :) )
-agro kaçtığı zaman pet lerin alma ihtimali vardır.
-20 dk de bir res i vardır.
-İleride çağıracağı çok güçlü pet i hayat kurtarır.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

ekleme yapayım dedim

Priest :Pvp de iyidir aslında eğer doğru buyuleri kullanırsa alamıycağı sınıf yoktur tabi karşıdaki oyuncunun nasıl oynadıpına bağlı

Druid :Gayet iyi heal buyuleri vardır shaman kadar heal verir , çift el çekiç aldımı ve ayı formuna geçtimi iyi hasar verir 3-4 sanıyede casteri alması olasıdır (tabi caster biraz safsa)

Rogue :Solo master , en rahat level alan karakterdir bence ki kendinize respawn suresi kısa bir yer bulur ve bandajlarınızı hazırlarsanız cok rahat level alırsınız , çok hızlı hasar vurur fakat warriorave paladine karsı pek sansı yoktur (rettalion falan filan ) (paladinicinde holy shild gibi)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

druid oynadım level 12ye kadar. pek sarmadı beni. sonra rogue açtım. baya zevkli geldi level11im şu an. ama hala kararsızım yeni class denemek , rogueyla veya druidle devam etmek üçlüsü arasında[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Druid : Druid başlarda fazla tutmayacak ama ilerleyen zamanlarda çok fonksiyonluluğu sayesinde herkesin yapıp oynamayı denemek isteyeceği bir char halini alacak. Party adamı degildir.

Valla gunde 20 kere BRD, BRS, Molten Core, Scholomance, Stratholme grup teklifi geliyor :)

Bu arada Shaman'dan cok daha iyi bir healer. Zaten primary healer olarak geciyor druid.

[Bu mesaj Rodeo tarafından 20 Şubat 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sizemi düştü yorum yapmak gibi bi ukalalık yapıcam affınıza sığınarak ,
oyunu siteden okuyanda yorum yapsin herkez sıksın kafasından o zaman, BUNLAR BENCELER deyince bitmesin yani iş bilmem anlatabildimmi hele bi , 1 ay geçsin neyin ney oldugunu görün
druid party adamı değildir demek gibi gaflarda bulunmayın , o bakıma

BENCE rogue COK IYI BIR HEALERDIR
bandajla deli healler[signature][hline]çuuuu çuuuu
çaga çaga çaga çaga
çuuu çuuuu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 20 Şubat 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
sizemi düştü yorum yapmak gibi bi ukalalık yapıcam affınıza sığınarak ,
oyunu siteden okuyanda yorum yapsin herkez sıksın kafasından o zaman, BUNLAR BENCELER deyince bitmesin yani iş bilmem anlatabildimmi hele bi , 1 ay geçsin neyin ney oldugunu görün
druid party adamı değildir demek gibi gaflarda bulunmayın , o bakıma

BENCE rogue COK IYI BIR HEALERDIR
bandajla deli healler

ben troll rogue açtım iyimi yaptım acep :)
troll un bana ne tarz avantaj sağlıyacagını fln belirtirmisimniz

ps:ben pvp adamıyım :)[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586[/b]
-Mix-, 06 Şubat 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
ehe benimde peşimden 3kız 5 erkek kosuo ama vermedim daa
Sosyal ağlarda paylaş

banamı diyosun anlayamadim :)yok arkadasa diyosan afferin :p
ote yandan ben kimseye sunu acin falan demiyorum bana dusmez
rogue hakkında yorum yaparım oda bana duser
onlar cunku 'bence' den cok , 'mukemmel rogue icin gerekenler' dir tomarlan insan tarafindan onaylanmistir , ki keza kendini beyenmişlik gibi olsun , warsongda tomarlan rogue gelip talent pvp build , combolar falan sormuştur tomarlan insan 'OMG YOU ARE A ROGUE GOD' deyip güldürmüştür .
helebi lvl50 yi gecin gelip gülersiniz yazdiklariniza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 20 Şubat 2005 15:05 tarihinde demiş ki:
ki keza kendini beyenmişlik gibi olsun , warsongda tomarlan rogue gelip talent pvp build , combolar falan sormuştur tomarlan insan 'OMG YOU ARE A ROGUE GOD' deyip güldürmüştür .

Yani?[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin -Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired
Sungur - Undead Rogue - Level 2x - (Shadowmoon) - Active

For The Horde..

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

azmo iyi güzel diyosunda gerçek şu iki insanoğlu AÇTIR hepimiz açız hepimiz güç isteriz
bu oyunda güç lvl item ve birazda kabiliyettir , herkez kabiliyetli oldugunu dusundugune gore (kimse ben beceriksizim demez ) , o yüzden herkez en kolay-hızlı yönden item ve lvl ister onu sorar onu merak eder

kimse gelip nasil aylak aylak gezip milletle muhabbet edebilirim diye topic acmaz :) 95% icin zevk = tasakli olmak[signature][hline]çuuuu çuuuu
çaga çaga çaga çaga
çuuu çuuuu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 20 Şubat 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
said:
baaluo, 20 Şubat 2005 15:05 tarihinde demiş ki:
ki keza kendini beyenmişlik gibi olsun , warsongda tomarlan rogue gelip talent pvp build , combolar falan sormuştur tomarlan insan 'OMG YOU ARE A ROGUE GOD' deyip güldürmüştür .

Yani?
YANI BEN SÜPERİM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...