Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kitabım yayında :)

VazgectimSenden

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Çocuk kitabım yayında. 8 yaşa kadar uygundur. Bugüne kadar 1 tane dahi olumsuz yorum almadım. Umarım böyle gider. İçerisinde 50 adet eğlenceli ve öğretici hikaye mevcut.

Okurken Eğleniyorum, Okurken Öğreniyorum

https://www.kitapyurdu.com/kitap/okurken-egleniyorum-okurken-ogreniyorum-/683221.html

VazgectimSenden tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK, 17.07.2024 06:26 tarihinde dedi ki:

cocugum yok ama bol sans

cocuk yurdu kampi gibi bir yerin adresini verirseniz iki tane siparis vereyim destek olsun diye

Atlas Yardım Derneği

AŞIK VEYSEL MAHALLESİ. 3001 CADDE. 3045 SOKAK NUMARA 12 ATAŞEHİR İSTANBUL

0 555 722 81 89 / 0 216 315 0 777

Buraya destek olmak adına bir dönem gönüllü çalışmıştım. Bir çok çocuk ve ihtiyaçları mevcut. Burası olabilir hocam.

ahmedinejad, 17.07.2024 08:32 tarihinde dedi ki:

Keşke bir yayınevi ile anlaşıp bir de çizer bulup seri halinde ayrı ayrı cikarsaydiniz. Şu kitap bir sürü hikaye ila bu fiyata. Halbuki tek bir hikayeyi bu fiyata satabilirdiniz. 

Hocam zaten bir kazanç söz konusu değil. Aksine zarar söz konusu 🙂 Bir çok köy okuluna gönderim yaptım bugüne kadar. Zaten satıştan verdikleri karda çok komik bir rakam. Ancak kitap gerçekten çocukların kalbine dokunuyor ve çok iyi dersler veriyor. Buna inandığım içinde böyle bir sürece dahil oldum.

Sosyal ağlarda paylaş

VazgectimSenden, 17.07.2024 08:02 tarihinde dedi ki:

Atlas Yardım Derneği

AŞIK VEYSEL MAHALLESİ. 3001 CADDE. 3045 SOKAK NUMARA 12 ATAŞEHİR İSTANBUL

0 555 722 81 89 / 0 216 315 0 777

Buraya destek olmak adına bir dönem gönüllü çalışmıştım. Bir çok çocuk ve ihtiyaçları mevcut. Burası olabilir hocam.

sagol gonderdim

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan, 17.07.2024 21:21 tarihinde dedi ki:

kral, yapay zekaya şarkı yaptırdın üstüne bi de kitap mı yazdırdın helal valla 

Hocam yapay zekaya yaptırdın dediğin şarkı stüdyo ortamında çekildi. Bir tane videom instagram profilimde mevcut merak edersen girer izlersin. Yaşar kekeva plakçılık ile imza attık şu anda. Senden rica ediyorum sende bir tane yapsana burada dinleyelim beraber. Ancak 200.000 dinlenme ve yapım şirketi ile anlaşmanı rica ediyorum. Gerçi bu senin için önemli. Ben müzik hoşuma giderse sadece dinlerim. Kötü niyetli orası nasıl burası nasıl bakmam. Kitap olayına gelince hadi yazdır ve yayınlat madem çok bilgilisin bu konuda ya. Beni forumda bazı arkadaşlar da tanıdı. Eskiden çok meşhur vazgectimsenden.com un sahibiyim. Yani 1999 yılından beri yazı yazarım ben. O site de benim yazılarımla ünlendi. 1999 da geleceğe gidip yapay zekaya yazdırdım sanırım. Bizim insanımız çok değişik. Hani beğenmedim dese saygı duyarımda yanımdaymış gibi yapay zekaya yaptırdın demesi.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...