Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2024 - 2025 "The Special One" Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turunda Lugano ile oynadığımız karşılaşmada darbe alarak oyundan çıkmak zorunda kalan oyuncumuz Fred’in Acıbadem Altunizade Hastanesinde MR görüntülemesi gerçekleştirilmiştir.

Görüntülenme neticesinde sağ diz iç yan bağ hasarı tespit edilen oyuncumuzun tedavisine hemen başlanılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Ortaya bir oyuncu şart …

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 31.07.2024 18:51 tarihinde dedi ki:

evet tek başına fred'e güvenerek sezona başlamak intihar olur. ismail de yedek olarak düşünülüyor galiba onun yerine de biri lazım.

şuan 6 numara için Arjantinli Guido Rodrguez ile ilgileniyormuşuz, bonservisi elinde galiba resmi teklif de yapılmış.

umarım elde patlamaz GSnin Tetesi falan gibi, beleş adamdan hayır beklemek pek akıl işi değil. ha Djiku gibi bişeyse amenna😁

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 31.07.2024 18:51 tarihinde dedi ki:

evet tek başına fred'e güvenerek sezona başlamak intihar olur. ismail de yedek olarak düşünülüyor galiba onun yerine de biri lazım.

şuan 6 numara için Arjantinli Guido Rodrguez ile ilgileniyormuşuz, bonservisi elinde galiba resmi teklif de yapılmış.

Fena değil diyorlar Guido'ya da ben hala Crespo nasıl şu takımda oynamaz anlayamıyorum, bi ara herif tek başına orta sahayı ayakta tutuyordu. Morinyo azcık üflese şuna da oynamasa da satsak bari.

Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR, 01.08.2024 08:20 tarihinde dedi ki:

Fena değil diyorlar Guido'ya da ben hala Crespo nasıl şu takımda oynamaz anlayamıyorum, bi ara herif tek başına orta sahayı ayakta tutuyordu. Morinyo azcık üflese şuna da oynamasa da satsak bari.

yönetimle kavga falan etti herhalde bana da garip geliyor, krunicten 5 kat iyidir crespo.

guido bi tık fazla istemiş sanki ama oyuncuyu tanımıyorum belki ederi budur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...